Perşembe, Eylül 19, 2019
Airdrop

Staker Token – Zar Oyunu ve Pos Token’ı Bir Arada!

Normalde bunu, airdrop kampanyası olarak duyururdum ancak, ilk turda sadece 300 kişi kabul ediyor olduklarından bu şekilde yapmayıp benim yazılarımı takip eden insanlara bir avantaj yaratmak istedim. Katılım daha fazla için mümkün olsaydı yine bağırarak duyururdum ancak, bir seçim şansı yapacaksam, seçimim her yazıma göz atanlar olacaktı.

Konuya gelelim, Staker token bir proje geliştirmiş ve ico yapmamayı tercih etmişler. Tokenları ethereum üzerinde olmasına rağmen pos madenciliğine müsade edecek şekilde yapılandırmışlar dolayısıyla sahipleri faiz kazanır gibi yeni token kazanabilecekler. Ancak biraz gas harcamak mecburi olacak bu işlem için.

Proje’nin pos olmasının yanında bir projesi de mevcut. Staker kurallarını henüz tam olarak anlayamadığım bir zar oyunun tokenları olacak. Aşağıda tokenların nasıl dağıtılacağını görebilirsiniz.

Büyük kısmı airdropa, sonra bountye ve geiri geliştirme ve ekibe dağıtılacak. Sitede takım elemanları gibi tüm bilgiler mevcut ve ico da yapmadıklarına göre kendilerine güvenleri tam. Token gerçekten değer kazanırsa para kazabilecekler, dolayısıyla motivasyonları yüksek olacaktır.

Airdrop ilk roundu bizim saatimizle 22.27 civarı bir saatte olacak, sitelerinde geri sayımı takip edebilirsiniz. İlk tur olacak bu turda sadece 300 kişiyi kabul edecekler ve her biri 333.33 token elde edecek. Airdrop için ne isteyecekleri de henüz belirsiz. Sessizce saatin gelmesini bekleyelim. Umarım ilk 300’e girebilmeyi başarırız.

Website: https://staker.network/
Twitter: https://twitter.com/StakerToken
Whitepaper : https://staker.network/Staker.pdf
Medium: https://medium.com/@StakerToken
Telegram: https://t.me/stakertoken

 

About The Author

Leave A Response