Pazartesi, Ekim 21, 2019
Airdrop

Simply Vital Health – Health Nexus – Kyc Mecburiyeti!

Arkadaşlar Simply Vital Health olarak veya Health Nexus olarak bildiğimiz projenin airdropvari bountysine hepimiz katıldık. Ancak malesef, bir anda karşımıza ödülü alabilmek için kyc mecburiyeti çıkarttılar ve 10-15 haziran gibi çok kısa bir başvuru süresi belirlediler.

Normalde yapıp yapmama konusunda çok bir yorumum olmazdı ama oldukça kaliteli bir proje dolayısıyla elde ettiğiniz tokenlar 3-5$ gibi değmeyecek tutarlar değilse yapılmasını öneriyorum.

En prestijli ico listeleme sitesi olan icodrops’ta 1 tokenın fiyatı 0.62$ olarak yazılmış. Elinizde olacakların değerini buna göre hesaplayabilirsiniz.

Nasıl katılacaksınız:

Burayı tıklayın. Çıkan alana adını soyadınızı yazın ve kullandığınız e-mail’i yazıp submit deyin. Sonra bir mail gelecekmiş, bana gelmedi.

Ancak mail gelmese de şu şekilde çözebildim. Sağ üstten login’e tıklayın. mail adresinizi yazıp password resetlemeye tıklayın, mailinize gelen password ile buradan giriş yapın.

Girdiğiniz ekranda solda kyc ve survey yazıları olması lazım, yoksa bir vpn eklentisini çalıştırıp refresh yapın. Eğer yine yoksa çerezleri temizleyip aynı adımları tekrar deneyin.

Kyc çıktığında kyc’ye tıklayın, size bir adet selfie ve kimlik lazım olacak. Ben garanti olsun diye pasaport kullandım ancak ehliyet ve kimlik seçenekleri de mevcut (avrupa birliğinde değiliz diye kabul edilmeyebiliyorlar).  İster webcam’den çekebiliyorsunuz ister bilgisayardan yükleyebiliyorsunuz ancak iki dosya için de aynı seçenek geçerli. Yani selfie’yi webcam’dan çekiyim pasaport’u yükliyim kabul etmiyorlar. Webcam’den çekince de bulanık diye kabul etmedi dolayısıyla ben yükleme seçeneğini kullandım.

İstedikleri itibariyle, kyclerinin diğer kyclere göre daha az can sıkıcı olduğunu söyleyebiliriz.

 

Sonuç olarak, hem son anda kyc istemeleri hem de kısa süre belirlemeleri ile kötü niyetli olduklarını düşünsem de projeyi iyi ve kyc’ye değer buluyorum. Aklınızda olsun 15 hazirana kadar başvurdunuz başvurdunuz, yoksa tokenları bir daha almak için başvuramıyormuşsunuz.

 

About The Author

2 Comments

  1. aker 13 Kasım 2018 at 18:10

    Hocam bu adamlar ne oldu? Takip ediyor musun acaba?

    • gurhan 16 Kasım 2018 at 19:36

      Valla hala icoyu yapacaklar. takip ediyorum etmesine ama net bir gelişme yok.

Leave A Response