Pazartesi, Ekim 21, 2019
Airdrop

Health Nexus Benzeri Airdroplar! Yüksek Getiri Potansiyeli!

Daha önce, health nexus’u ve deco network’ü yapan ekip, yeni airdropvari bounty projeleri oluşturmuş. Açıkçası projeler health nexus veya deco network ayarında değiller (yanılmışım detaylar aşağıda). Her şeyi geçtim, icodropsta listelenmiş projelerdi onlar. Nitekim deco.network hala aktif ve buradan ulaşabilirsiniz.

Ancak yine de bu ekibin önceki iki işinin yüksek seviyeli projeler olduğunu düşünürsek, şu ankilere de göz atmanın faydalı olacağını düşünüyorum.

 

Dexis Chain

Projenin telegram üyesi sayısına bakıp yukarıda yazdıklarımı yazmıştım (biraz burun kıvırmıştım ancak 11475 ethereum toplamışlar şu ana kadar, dolayısıyla burun kıvırmayı bırakın! 🙂 Hemen buradan katılın.

 

Greeneum

Bu adresten katılabileceğiniz projenin amacı blockchain üzerinde merkezsiz bir yeşil enerji pazarı oluşturmak. Çok bir olayı yok gibi gözüküyor ama dexis chain de de aynı şekilde başlamıştım yazmaya, bence risk almayın katılın.

 

Blue Frontiers

Yüzen kendi kendine yeten, adalar inşa eden enteresan bir proje. Buradan katılabilirsiniz.

 

 

Sadece birini seçecekseniz 10.000 ethereum üzerinde toplamış olan Dexis Chain belli ki bu listenin yıldızı. Zamanınız varsa hepsine vakit ayırmanızı öneririm, eğer yoksa Dexis Chain.

 

About The Author

1 Comment

  1. kripto paralar 10 Temmuz 2018 at 17:45

    Teşekkürler üstad

Leave A Response