Cumartesi, Temmuz 20, 2019
Airdrop

1.000.000$’lık Yappadappadoo Airdrop’una Katılın!

Yappadappadoo sanırım ismini bizim yabadabadu olarak bildiğimiz çakmaktaşlardan almış. Proje çok kısaca bir uygulama mağazası. Tanesi 0.13$ olan tokenlarından 7.5m adet dağıtıyorlar. Katılmak için gerekli olan şeyler ise çok basit.

Eğer hala üye değilseniz buradan üye oluyorsunuz, yok eğer üyeyseniz ise tokendrops’u direkt açıyorsunuz ve oradan yappadappadoo’yu bulup, telegramlarına kayıt, facebook’larını takip, twitterlarını takip ediyorsunuz ki zaten sistem sizi yönlendiriyor. Sonra airdrop bittiğinde 1 milyon dolardan payınız adresinize geliyor.

 

Ayrıca bir bilgilendirme olarak, Mobu airdropu bir süredir olmasına rağmen kimseyi kabul etmiyordu, onun da toplam ödülü 1.050.000$ olarak belirlenmiş ve artık rahatça kayıt olabiliyorsunuz. Yine Worldex’te kabul etmiyordu artık ediyor fakat onun ödülü sabit 5$ olarak belirlenmiş. (son baktığımda düzgünlerdi yine sapıtmış olabilirler)

 

Size tavsiyem siteyi açın sol üstten ongoing airdrops’a tıklayın ve eğer sağ tarafta tik olmayan bir airdrop varsa ortalama 20 saniyenizi ayırarak tamamlayın.

About The Author

Leave A Response