Perşembe, Eylül 19, 2019
Airdrop

Yumerium Projesinin Arkasındaki Ekip Bu İş İçin Ne Kadar Yeterli?

Daha önce projesinden bahsettiğim ve piyasadaki mevcut olan, oynaması bedava sisteminin yerine oyna ve kazan sistemini getirmeyi planlayan Yumerium’un bugünkü yazımda arkasındaki ekipten bahsetmek amacım. Sonuçta bir proje ne kadar iyi olursa olsun, arkasındaki ekip bunu sağlayabilecek yeterlilikte değilse proje başarısız olmaya mahkumdur. O nedenle bir yatırım kararı alınması sırasında bunun da incelenip ekibin bu işin altından layığıyla çıkacağına inancın tam olması da gerekli.

Yumerium ve projenin arkasındaki ekip olan Subdream Labs her ne kadar merkezi Amerika olsa bile, aslında Güney Kore’de ciddi bir yerleşimi olan bir şirket. Tam 29 tane ateri salonları mevcut ki ateri salonu deyince bizim küçükken gidip Street Fighter oynadığımız köhne atericilerden ziyade özellikle Vr sistemleri ağırlıklı devasa oyun alanları düşünün. Ayrıca mevcutta dört tane oyunları mevcut, en son paylaştıkları ağustos 2017 verilerine göre 6000 civarı online oyuncları ve 400 milyon won yani 1.5 milyon tl civarı aylık ciroları mevcut.  Kısacası yaptığı işte başarılı olmuş bir ekip ve geçmişe değil geleceğe bakıyorlar. Çoğu oyunları vr ile oynanıyor veya vr ile de oynanabiliyor.

Bir oyun platformunun Kore’yi baz alması ve buradan hareket etmesi herhalde olabilecek en doğru hareket olabilir. Kore’li oyuncularla online oyunda karşılaşma talihsizliği yaşamışsanız orada oyunculuğun bir eğlenceden ziyade yaşama amacı olduğunu ve okullarda ders olarak dahi verildiğini biliyorsunuzdur. Dolayısıyla bildikleri, başarılı oldukları ve doğru bir pazarda yer alan doğru bir ekip gibi duruyorlar.

Sonuç olarak projesini beğendiğim bir projenin bir de arkasındaki ekibe odaklanmak istedim bu yazımda. Ekibin vasfı projeye olan inancımı daha da arttırdı. Özellikle token satışı bittikten sonra çıkartacak oldukları Crytomine oyununu da denemek için sabırsızlanıyorum.

Website: http://www.yumerium.com/
Telegram: https://t.me/joinchat/H5o7EE7ncnHvSXJJYWSLYg
Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3272290.new#new
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3276979.0

About The Author

Leave A Response