Çarşamba, Ocak 23, 2019
Airdrop

Vertchain Tam 890$ Değerinde Airdrop

Vertchain son zamanların en büyük rakamlı airdropunu yapmış. Tabi bunu yaparken bence biraz fazla atmışlar. 500 milyon tokendan 5000 token üye olana veriyorlar ve ederinin 890$ olduğunu söylüyorlar. 2500 token da referral’a veriyorlar.

Şu an ne sitesi ne bir şeyi var. Görselleri bile yok, dolayısıyla başvurun ama çok da inanmayın.

Vertchain’in projesi hakkında çok kısa bir bilgi var. O da, özelleştirilmiş tokenların transferini ve alım satımı üzerine olduğu yönünde.

 

Katılmak için:

Twitter adreslerini takip edin.

Telegrama katılın.

Şu tweeti alıntılayarak rt yapın ve yaparken 5 arkadaşınızı tagleyin. Sadece bu airdropa özel beni de 5 kişiden biri olarak tagliyebilirsiniz ancak başka airdroplarda bunu yapanları blokluyorum. Sadece bu airdrop özelinde yapabilirsiniz.

Şu şekilde bir tweet atın: (tırnak işaretleri hariç)

“VertChain VTC is airdropping 5,000 VTC tokens worth $890, you will also earn 2,500 VTC tokens worth $450 by referring.
#airdrop #bounty #BTC #xrp #freetoken #Crypto #ETH #NEO6 #Blockchain #ripple #trx #tron #trx #binance #freetoken #airdrops #SCToken‬ ‪⁦‪https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc9wjg0SMpFfwn38ExK6jxYoyjCkaOkfLf3pjRIpmtxagRnqg/viewform

 

Son olarak yukarıda atacağınız tweetin içerisinde mevcut olan linkten airdropa katılın. Referral yazmak zorunlu tutuluyor formda, onun için de @levyashin99 yazın.

 

Beklenti ne olmalı derseniz 100.000 de 1’ini alacaksınız bu iş karşılığında tokenların. Projenin 20 milyon dolar market cap’e ulaşması durumunda 200 dolar eder. 2 milyon dolar durumunda 20 dolar. 890 dolar olabilmesi için 890 milyon dolar olması lazım. Yine de katılmakta fayda var.

About The Author

Leave A Response