Cumartesi, Temmuz 20, 2019
Airdrop

Varanida – Çok Potansiyelli Bir Airdrop!

Varanida bir adblocker benzeri chrome için uygulama çıkartmış. Projeleri premium reklamları gösterip klasik reklamları bloklamak üzerine kurulu. Böylece daha kaliteli bir hizmet verilecekmiş.

Ancak bizi ilgilendiren kısmı yaptıkları airdrop. Programı kurup düzenli reklam engellemesi karşılığında tüm token havuzlarının %2’sini dağıtıyorlar. Yapılması gerekenler ise oldukça basit.

 

 • Bu adresten varanida’yı chrome’a eklemek. (50 token)
 • Eklentiye tıklayarak, refer eden kişinin adresi olan 0x68B4683475747E28a83596e94b58187d452099Cf  ‘yi girmek. (20 token)
 • Başkalarına kendi adresinizi refer ederek üye olmasını sağlayın (20 token, her ikinize de)
 • Daha sonra create wallet adımından, adres ekle diyerek kendi mevcut adresinizi verin yeni wallet oluşturmanıza gerek yok.
 • Eklentiyi her gün çalıştırarak reklamları bloklamasına izin verin. (günlük blokladığı reklam sayısına göre 20 token)

 

Tüm katılımcılar toplam projenin %2’si olan 20 milyon tokenı almaya hak kazandıklarında airdrop sona erecek ve KYC süreci başlayacak. Ancak güzel kısım şu, KYC yapmayanlar veya geçemeyenlerin hakları, onaylı katılımcılara aktarılacak. Dolayısıyla bayağı bir kişinin KYC işine girmeyeceğini düşünürsek, hak ettiğiniz ödülü en az 2 (bence 4 olur) çarpmanızı öneririm.

 

Ico detayları belli değil ancak yaptıkları app, web siteleri, whitepaperları hepsi çok profosyonel duruyor. Kesinlikle katılın. Çok iyi getirisi olabilir.

 

About The Author

2 Comments

 1. ferhat 31 Mayıs 2018 at 23:45

  Eklentiyi her gün çalıştırarak reklamları bloklamasına izin verin.

  bunu nasıl yapıyoruz çözemedim yardımcı olurmusunuz

  • gurhan 31 Mayıs 2018 at 23:58

   Eklentiyi kurduktan sonra, sağ üst köşede çalışıyor ve reklam engelliyor zaten. Yeşil bir iconu var. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yok ki sürekli yeni reklam ekleyerek daha fazla token kazandırıyor size.

Leave A Response