Perşembe, Eylül 19, 2019
Airdrop

Ubiatar ile toplam 510$ Değerinde Token Kazanma Fırsatı

Şu ana kadar en zorlu airdrop süreci olan UbiatarPlay’i anlatacağım. Açıkçası projenin ne olduğuna bakmadım bile, verdikleri ödülleri gördüm ve soft cap te topladıkları 6850 eth i gördüm benim için yeterliydi.

Projenin 2 ayağı var, ikisi de kyc istiyor. Bunlardan biri 2. seviye kyc’nin geçilmesini diğeri ise 1. seviyenin geçilmesini ve bazı görevleri yapmaya yani performansa bağlı token veriyor, bunlar klasik: twitterda paylaş, arkadaşını davet et, facebookta paylaş şeklinde puan toplanan tarzda. İlk olarak performans bazlı olan ile başlıyorum. Buradan üye oluyorsunuz. Söylediği görevleri yapıyorsunuz, topladığınız puana göre token sayınız belirleniyor. — Ekleme, en düşük ödülü almak için bile bir kaç kişiyi davet etmeye ihtiyacınız olabilir, her tweete her facebook’a ayrı ayrı veriyorsa iş değişir, bundan çok emin değilim–

Gerekenler, https://icoengine.net sitesinde tier 1 kyc gerçekleştirmek. Telegramlarına katılmak ve uygulamalarını indirmek (ubiatar diye yazınca google play veya apple store da çıkıyor) Sonra her yeni seviyeye geçtiğinde verecekleri kupon kodunu yolladıkları maile girmek, bu kısım henüz ulaşılamadığından dolayı tarafımdan biraz teorik benim için.

İkinci kısıma başlamadan önce eidoo cüzdanı yoksa ediniyor ve içine 0.01 ethereum atıyorsunuz. Sonrasında ise Tier 2 kyc kısmı. İlk kısmı tamamladıktan sonra çıkan form, 2. tier kyc oluşturuyor. Ne kadar yatırımınız olduğu mesleğinizi vb. çeşitli soruları soruyorlar.

Sonda da şu kısım var, doldurulmasını bulmak zamanımı aldı.

4. Nature and purpose of the business relationship

Purpose of the business relationship: Verifying myself 

Explanation of the economic reasons (http://e.g.business ): Business, making profit.

Bunu tamamladıktan sonra 4 gün içerisinde kyc sonucunuz belli olacak gibi bir ekran çıkıyor. Telegramı açıyorsunuz tekrardan sayfalarında ana kısımda: I am on ubiatar as levy (levy yerine kendi kullanıcı adınız neyse onu yazıyorsunuz) Ico bittikten 15 gün sonra eidoo cüzdanınızı isteyen bir mail geliyor ve oraya gönderiyorlar tokenları.

Çile bir airdrop ancak 2000tl nin üzerinde bir rakam elde etmek mümkün, dolayısıyla çabaya değer durumda.

About The Author

1 Comment

  1. Resul Biltekin 17 Mayıs 2018 at 03:17

    Hocam buna katildik 10 gundur kyc suruyor

Leave A Response