Pazartesi, Ekim 21, 2019
Airdrop

Traceto.io İle Kyc Daha Kolay!

Kripto dünyasının içerisindeyseniz biliyorsunuzdur ki Kyc’ler kaçınılamaz bir gerçek. Eskiden sadece büyük yatırımlar için istenen Kyc artık bounty ve hatta airdrop programlarında bile istenir oldu. Exchangeler eskiden büyük çekimlerde bunu talep ederlerken şimdi üye olurken Kyc yapmayı şart koşan bile var. Bu gidişle yakında 1$’lık token için bile Kyc yapmak gerekecek. Peki neden Kyc şart. Bunun cevabı kara para aklamada ve terörizm finansmanında gizli. Paranın nereden geldiğini veya nereye gittiğini hükümetler sorgular durumda, bu nedenle de herkese Kyc dayatıyorlar, dolayısıyla onlar da bize dayatıyor. İşte traceto.io da Kyc için daha hızlı daha otomatik bir çözüm sunmayı amaçlıyor.

Yapacakları şeyleri şu şekilde özetlemişler. Mevcut regülasyonları tatmin edecek, Kyc çerçevesine dayalı bir ağ. Regülasyonu sağlayanlara, sürekli sunulabilecek bir durum tespit raporu. Son olarak da yapay zeka ile oluşturacakları akıllı kontratlar ile regülasyonu olayın içinde tutabilmek şeklinde. Neden onları seçmemiz için de kısa bir özet olarak şunları söylemişler. Kurucuların ve danışmanları 50 yıllık regülasyon tecrübesi. Kyc çözümü sunmada bir kamyon dolusu eski müşteri ve ortağa sahip olmaları ve son olarak da Kyc’yi topluluğun gücü ve akıllı zeka ile bir araya getirerek devrimci bir hale getirecek olmalarıymış.

Sonuç olarak 30 milyon dolar olarak belirledikleri hard cap’i çok bulduğum bir ico traceto.io. Kyc yapma çilesini hiç sevmeyen bir insan olarak umarım süreci daha kolay bir hale getirebilirler. En acı kısım millet teröre finansman sağlayacak, kara para aklayacak diye 3-5 kuruş için bu işlerle uğraşmak durumunda kalıyor olmamız. Ancak yapacak bir şey yok, kripto piyasası 2010’larda olduğu gibi anonim olmaktan çok uzakta. En azından bizim ilgilendiğimiz kısım. Dolayısıyla bizim için en iyi çözüm neyse, onun başarılı olmasını isterim. Bu traceto.io mu bunu zaman gösterecek.

Website: https://traceto.io
Telegram: https://t.me/tracetoio
Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2911588.0
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3439768

About The Author

Leave A Response