Cumartesi, Temmuz 20, 2019
Airdrop

Öne Çıkan Airdroplar!

Son zamanlarda airdroplar konusunda yeniden motive olduğumu gözlemlemişsinizdir. Bu yazımda genel bir daha çok beğendiğim airdropları yazacağım ve haftasonuna bitene kadar ilk yazı tutacağım, yine 1-2 kez rt yapacağım ki kaçıran kalmasın. Paylaştığım tüm airdroplara katılmanızı ve burada yazmadığım olsa bile önceki yazılara bakarak eksiksiz katılmanızı öneririm.

Ancak benim için öne çıkanlar:

  1. Tokendrops – Projenin arkasındaki ekip türk olduğu için değil, çok kolay olduğu için. Sürekli getiri fırsatı. Sitelerinde en son 17 tane airdrop vardı. Tanesinden 10 dolar gelse 3-4 dakika uğraş sonucu 170$ demek. Sürekli yeni airdroplar ekleneceğinden ve sürekli bir gelir kapısı oluşturacağından dolayı ilk sırayı uygun gördüm kendisine.
  2. Acoounting Blockchain – Bence proje olarak şu sıralar airdroplar arasında en iyi projeyi oluşturuyor olmaları. 2017 yılında hard cap yapan paypie’dan çok farkı yok. Her şey çok iyi duruyor. Yalnız 45$ mı yoksa 25$ mı alırısnız şu ana kadar katılmadıysanız ondan emin değilim.
  3. Bitox Exchange – Bir merkezsiz borsa projesi. Hali hazırda aktif borsaları. Daha fazla hacim ve müşteri elde etmek için airdrop yapıyorlar. Tokenlarının 10 milyon dolar değerindeki kısmı dağıtıyorlar. 50.000 katılım olması halinde kişi başına düşen token değeri 200$ olacaktır. Tokenlar borsada listelenme ve masraf gibi amaçlarla kullanıldığından dolayı gerçekten bir değere sahip. Dolayısıyla bahsedilen değerlere gelme olasılığı mümkün.
  4. Avinoc – 30-40$ değerinde token verse daha inandırıcı bulurdum ancak çok daha fazlasını verdiğinden dolayı şüpheyle yaklaşıyorum. Sitesi güzel duruyor, projesi de fena değil ancak çok para veriyor. Henüz hiç bir iletişim kanalı ve ico tarihi belli olmaması negatif yanları.
  5. Daox – Aslında 14$ değerinde ama niyeyse içime sindi. Ayrıca twitter kampanyasına katılarak veya referral sağlayarak token sayınızı arttırmak da mümkün. Dolayısıyla son sırada da olsa yer vermekte fayda var.

 

Sıralamamız bu şekilde. Ancak dediğim gibi sitede son 2-3 sayfada yayınlananlara göz atın ve kaçırdığınız bir şey varsa katılın. Couchain’i de eklerdim ama airdrop sona ermiş 30 gün içerisinde dağıtım yapılacakmış.

About The Author

Leave A Response