Perşembe, Eylül 19, 2019
Airdrop

Bir Topluluk Projesi – BLCX Coin

Bugün anlatacağım proje aslında çok net değil. Geleceği, çizeceği yol belirsiz olan yeni doğmuş bir proje. Projenin hedefi topluluk tarafından desteklenerek büyümek ve gelecekte milyonlarca dolar değerinde bir coin olmak.

Projeyi yapan ekip aylardır çeşitli projelerde birlikte çalıştığım ve dürüstlüğüne %100 güvendiğim bir ekip. Bu nedenle bu tarz projelerde olan dump yapıp kaçtılar olayını çok olası görmüyorum. Ekibi tanıdığımdan ve bu tarz projeler bizim türk topluluğunun bilgisine iş işten geçtikten sonra geldiğinden kendilerinden sitedeki ilk alt dil kategorisini açmalarını istedim ve Türkçe bölümü ilk açılan kısım oldu. Olur da proje başarılı olursa, kaymağını en çok yiyen bizler olacağız.

Blcx bir masternode blockchain’i olacak ve bildiğim kadarıyla da blockchain’i hazır. Sadece dağıtımı, kimin nasıl ödüllendirileceği gibi konular belirsiz. Ancak foruma üyelik her şekilde lazım olacak ve oradaki aktivite de bir noktada gerekli olacak.

En erken katılımcılar her zaman bu tarz projelerde en iyi parayı kazanmışlardır. Deeponion’da 40.000 tokenı olan biliyorum ki şu an 80.000$ değerinde. Kripto dünyası çok çılgın bir yer bu tarz bir projenin içinde olmanızı öneririm. En kötü biraz zamanınız gider, en iyi ihtimal 0$ ile 80.000$ arasında bir para kazanırsınız. Şu an için foruma üye olmak dışında yapmanız gereken bir şey yok, projeyi takip edin ve keyfiniz istediği kadar foruma zaman harcayın.

Siteye üye olmak için: http://www.blcx.org

Bu arada bir bilgi, şu an maillerde sıkıntı var manuel onaylanıyor üyelikler, o nedenle biraz bekleyebilirsiniz.

About The Author

Leave A Response