Çarşamba, Ocak 23, 2019
Airdrop

Airdroptakibi Yeni Arayüzü İle Yayında

Uzun zamandır kendi bloggerdan yaptığım arayüz ile yoluma devam ediyordum ancak artık daha profosyonel bir görüntüye ihtiyacımız olduğuna karar verdim ve uğraşların sonucu beni şu an içinde bulunduğunuz siteye getirdi.

Görsel olarak değişimin haricinde, artık yorum yapmak, beğendiğin veya hoşuna gitmeyen bir yazıyı hızlıca oylamak mümkün. Yine hiç bir yere giriş yapmadan hızlıca yorum yapmak da mümkün.

Bunların haricinde bazı arkadaşların çok sevdiği chat bölümü hayatına devam etmekte.

 

Site ile ilgili bir başka planım da, yazar alımı yapmaya karar verdim. Üç kategoride yazar alımı yapılacaktır. Eğer ilgi olmaz kimse başvurmazsa yapmayız. Hepsinin kendi içerisinde bazı kuralları olacak. Başvuru sonrasında

 1. Kripto Haberleri –  Bu kısımda yazar kendi görüşünü de katarak özellikle yurt dışında gördüğü haberleri çevirerek sitemize taşıyacak. Dolayısıyla yabancı dil oldukça faydalı olur ancak yoksa da yapılabilir. Çalıp çırpmadıktan sonra, Türkçe içerik de sağlayabileceğine inanıyorsa güzel olur.
 2. Airdrop Başlıkları – Mevcut airdropları takip etmek çok zor bir iş. Bir sürü 3$’lık 5$’lık 10$’lık airdrop oluyor. Haliyle bunlara yetişemiyorum. Bunun için çok zamanı olan biri veya birileri bu tarz airdroplara da girenler için fayda sağlar diye düşündüm.
 3. Ico yazıları – Bu konuda da oldukça sık yazdığımı fark etmişsinizdir. Ancak mevcut projelerin en fazla %20’sini yazabiliyorumdur. Dolayısıyla benim yazmadıklarımı yazacak kişiler varsa, içeriğimizin zenginleşmesi açısından güzel olacaktır.

Sadece başlıklardan biri değil ikisi veya üçü için de başvurabilirsiniz. Başvuran kişilerde aradığım bir numaralı özellik hassas olmamaları. Yani siteye katkı sağlayacağına ikna olmaz veya yazılarını beğenmezsem ya da şartlarda anlaşamazsak küsmeyecek kişiler en büyük öncelik.

Başvurular için gurhan@airdroptakibi.com adresine mail atmanız yeterlidir. Oradan şartları ve detayları tartışabiliriz. Başvurunuzda, hangi maddeler için başvuruda bulunduğunuzu ve ayrıca eğer chat kısmında aktifseniz nickinizi de belirtirseniz sevinirim.

About The Author

4 Comments

 1. serthan 11 Mayıs 2018 at 19:50

  merhaba gürhan ben yazabilirim forumda.. bountyhive amazix hariçi yazmıyorsun sanırım senin yazmadıklarından atarım beğendiklerini yayınlarsın? 1 tane hazırladım yazı beğenir misin bilmiyorum ama
  https://steemit.com/asura/@serthan/asura-coin-ile-oyun-ve-bahis-sektoerue-blockchain-de

  • gurhan 11 Mayıs 2018 at 21:30

   Serthan mailden döneceğim sana.

 2. ugur 12 Mayıs 2018 at 00:25

  Gühan mrb, epeydir seni takip ediyordum böyle bir site kurduğun için öncelikle seni tebrik ediyorum. Bende sana airdroplar konusunda yardımcı olabilirim. Ayrıca tw da kendi airdrop sayfamda mevcut. Seninle ortaklaşa çalışmayı çok isterim.

  • gurhan 12 Mayıs 2018 at 13:39

   Mail ile dönüş yaptım.

Leave A Response