Perşembe, Nisan 18, 2019
Airdrop

Unibright – Firmalar İçin Blockchain Entegrasyonu

Her ne kadar piyasalara para girişi durmuş olsa da artık kriptonun geldiği nokta geri dönüşü olmayan bir nokta olarak düşünülüyor. Bu da müşterilerin her geçen gün şirketlerden daha çok blockchain üzerinde çözüm üretmesini veya şirketlerin müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için blockchain’den faydalanmak istemelerine yol açıyor. Ancak, blockchain bir firma için öyle hemen kolayca entegre olabileceği bir şey değil. Mevcut blockchain geliştiricileri çok az sayıda dolayısıyla çok da pahalılar, ayrıca smart contract’lar karışık ve hataya müsait. İşte bu noktada, bu sıkıntıları bir çırpıda ortadan kaldırmayı planlayan bir ico, Unibright ortaya çıkıyor.

Blockchain’e entegre olmak isteyen şirketler Unibright’ın sistemini kullanarak bunu çok rahatça ve çok da ucuz bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Sistemin çalışma şekline ise şu şekilde; blockchain’e entegre olmak isteyen firma, kendisine uygun bir şablon seçiyor, bu şablon üzerinden iş akışını görsel bir şekilde kendi ihtiyacı doğrultusunda şekillendiriyor, unibright ise otomatik bir şekilde blockchain bazlı iş entegrasyonu için gerekecek tüm objeleri oluşturuyorlar ki bunların büyük bir kısmını her yerde duyduğunuz akıllı kontratlar oluyorlar. Ardından şirketimiz blockchain’in transparan ve güvenilir dünyasına işini entegre etmiş bir şekilde hayatına devam edebiliyor.

Nihayetinde, 2018 senesi kripto dünyası ve kriptoparalar için şu ana kadar sıkıntılı geçiyor olsa da, bunun bir noktada geçeceğini ve piyasaların eskisinden de güçlü olacağını düşünüyorum. Acayip şaşırmama yol açacak bir şekilde dediğim olmasa bile blockchain bir köşede unutulacak bir teknoloji olmayacak. Şirketler ufak ufak hayatlarına katmaya çalışacaklar ve bunun için Unibright gibi çözümlere ihtiyaç duyacaklar. Beğendiğim ve mantıklı bulduğum bir ico olarak Unibright’ı takip etmeyi doğru buluyorum. Icosunun başlamasına 10 gün kadar bir süre var.

Website: https://unibright.io/
Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2892915
Telegram: http://t.me/unibright_io
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2994777.0

About The Author

Leave A Response