Pazartesi, Ekim 21, 2019
Airdrop

Sandblock – Alpha’sını Denemeden Geçmeyin!

Daha sitemizin ilk zamanlarında yazdığım Sandblock’u unuttunuz mu yoksa aklınızın bir köşesinde miydi ya da uzun süren süreçlerinin takibinde miydiniz bilmiyorum ancak bugün kendileriyle ilgili ufak bir güncelleme yazısı yazmaya karar verdim.

Icolarının başlangıcı umdukları gibi olmayan Sandblock buna rağmen vazgeçmedi. Çeşitli seminerlere katıldı, yatırımcıların peşinden koştu, uygulamalarının alpha halini hazır etti ve bu çabaları ve arzuları yatırımcılar nezdinde karşılık bulabildi. Sonuç olarak ekimde başlayan proje geçtiğimiz aylarda başarılı bir pre-sale geçirdi ve satışa sunduğu tokenların tümünü sattı. Bununla da yetinmedi 16 Nisan tarihinde bir kripto borç alma verme platformu olan Ethland ile ortaklık anlaşmasını duyurdu. Buna göre artık Ethland müşterilerinin sadakatini Sandblock müşteri programları ile ödüllendirecek.

Yukarıda yazdığım güzel gelişmelerin haricinde bir de bizler için güzel bir ödül kampanyası gerçekleştirdiler. Aslında sadece bizler için değil, hem bizler hem de kendileri için. Buna göre, ödül bütçelerinin %25’ini ayırdıkları Alpha uygulamalarını deneme programı gerçekten tokenlarını kazanmak için çok kolay bir yol. Bu adresten join alpha (üst kısımda) diyerek programı telefonumuza indiriyoruz. Ardından telefon numarası ve mail ile nick girerek aktifleştiriyoruz. Sonrasında ufak bir anket doldurarak ve oyunlar oynayarak maksimum sayıda bsat puanları kazanmaya çalışıyoruz. Bu bsat tokenları en sonunda bizim stakelerimiz olarak ödül programı bölüşülürken kullanılıyor. Yani toplam 10.000 bsat puanı toplandıysa ve sizin bsat puanınız 100 ise, dağıtalacak %25 lik ödül programının %1’i size gelecek oluyor.
Sonuç olarak sandblock beni uzun süredir takip edenlerin bildiği üzere sevdiğim bir proje ve sayfamızın ilk projelerinden biri olduğundan dolayı bende yeri ayrı. Zaten hali hazırda başarılı olmuş olmaları kesin de olsa 16 Mayısta gerçekleşecek olan icolarında da başarılarını sürdürmelerini ve sonrasında borsalarda tokenlarının sahiplerini mutlu etmelerini umut ediyorum.

 

About The Author

Leave A Response