Pazartesi, Ekim 21, 2019
Airdrop

PeerAtlas 250-275$ Değerinde Dev Airdrop

Evet arkadaşlar bayağıdır, airdrop yazısı atmıyordum ancak nihayet atmama değer bir konu çıktı. Şimdiden söyleyeyim kyc mecburiyeti var. Kyc yapmıyorsanız malesef size göre değil. Verdikleri token 250$-275$ civarında olduğundan dolayı ben yapmayı tercih ettim.

Peeratlas isimli ico bu kampanyaya yapan. Yapmanız gereken twitter takibi, sabit tweeti rt etmek form doldurmak ve kyc’den geçmek.

Form burada, hangi telegrama kaydolmanız ve hangi tweeti takip etmeniz gerektiği bilgileri orada mevcut. Çok farklı bir form değil sizin için.

Neo tokenı olduğundan dolayı Neo cüzdanı olmayanlar daha önceleri olan şu yazıma göz atıp nasıl alabileceklerini öğrenebilirler.

Formu doldurduktan sonra geçmeniz gereken bir kyc var. Ona da bu sayfadan başvuruyorsunuz. Genelde pasaport kesin sonuç verse bile eğer yoksa nüfus cüzdanı veya ehliyet ile deneyebilirsiniz.

Yine burada size ait bir telefon – elektrik – su vs. faturası + pasaport vs. olarak sunacağınız kimliğin fotoğrafı ve ayrıca üzerinde günün tarihi ve Peeratlas yazan bir kağıt ile başvurduğunuz kimliği tuttuğunuz bir selfie gibi manyak bir istekleri var. Neo adresinizi ve telegram idnizi de yazmayı unutmayın. Ayrıca formda ve kyc de yazdığınız mail adresinin tutmasına dikkat edin.

Twitterda 20 followerın altında olana vermiyorlar, onların telegramdan bir yazı yazarak başvurması gerekiyor, 20 follower bir şekilde ulaşın hiç girmeyin bence o işlere. 100 ün üzerindeyse %10 daha fazla token alıyorsunuz. 250 veya 275$ değeri buna göre geliyor.

Icoyu incelemedim ancak icodrops’ta listelenmişler. Burada listelenip de icosu başarısız olma oranı %5 gibi bir şey, o nedenle ciddi buldum.

Biraz uğraşlı ama ödülü büyük. Ben başvurdum, size de önerim başvurmanız.

About The Author

6 Comments

 1. Canberk Yılmaz 22 Nisan 2018 at 20:59

  Kimlik bilgilerimin örneğin tcyi kapatarak atmamın bi sakıncası varmı

 2. Efe Büken 22 Nisan 2018 at 23:02

  Sanırım airdrop kapanmış. Form sayfası ulaşılamaz durumda.

 3. Canberk Yılmaz 23 Nisan 2018 at 13:33

  Sayın admin cevap vermeyecekseniz buraya yorum yapılabilmesinin pekde bir anlamı yok.

 4. levyashin 23 Nisan 2018 at 13:39

  Mailime gelmemiş nedense bildiri Tabi ki tc yi kapatarak atarsanız kabul edilmez.

 5. levyashin 23 Nisan 2018 at 13:39

  Malesef hızlı olmak lazım böyle şeylerde.

 6. Canberk Yılmaz 23 Nisan 2018 at 14:26

  Tamam ama bütün kimlik belgemi vermek ne kadar doğru olur bir sıkıntı karşısında herşeyi ellerimle teslim etmiş oluyorum.

Leave A Response