Pazartesi, Ekim 21, 2019
Airdrop

Blockchain’e Adaptosyon Unibright İle Çok Kolay!

Daha önce hakkında yazdığım Unibright icosuna 24 saatten daha az bir süre kalmışken geçen yazıda değinmediğim kısımlara değinmek istedim. İcolar konusunda piyasada regülasyondan uzak olmasından kaynaklı bir dolandırıcılık ihtimali her zaman mümkün. Genelde insanlar icoya katılırken bir heyecana kapınıp icoyu yapanları incelemeden parasını yatırıyor ve zaman zaman gerçek dışı profiller vb. resimlerle, olay fark edilene kadar atı alan üsküdarı geçiyor. Bu olaydan, gireceğiniz icoyu çok derinlemesine inceleyerek veya hali hazırda bilinen şirketlerin icolarına katılarak kaçınabilirsiniz. İşte Unibright burada 1989’dan beri şirketlerin entegrasyonunu yapan SPO Consulting GmbH şirketinin bir devamı olarak, bu ihtimali ilk anda ortadan kaldırıyor.

Blockchain dünyasında başarılı olmak için gerekli olanların başında sahip olunan bağlantılar geliyor. Düzgün borsalarda listelenmek için bağlantıya, iconun başarılı olabilmesi için bağlantıya, her şey bittikten sonra platformunu kullanacak kişileri bulabilmek için bağlantıya ihtiyacın var. 20 yıldır bu işi yapan ve müşterileri arasında bir çok büyük şirket bulunan Unibright bu konuda da yine son zamanların en rahat icolarından. Aşağıda en çok bilinen bir kaç tane müşterisini görebilirsiniz.

Lufthansa’dan Shell’e geniş bir yelpazeye hizmet eden bir şirket düşünün. Şirketlerin blockchain entegrasyonuna başladı, daha önceleri entegrasyon için kendilerinden hizmet alan şirketlerin böyle bir düşüncesi olsa ilk kime giderler veya daha önce çalıştıkları (örnek olarak) Samsung’u blockchain’e entegre etmeye ikna ederlerse, bunu açıkladıklarında token fiyatı buna nasıl tepki verir diye düşünmeden edemiyorum.

Sonuç olarak daha önce anlattığım gibi, blockchain entegrasyonunu çok daha ucuz, hızlı ve kolay hale getirebilen bir ico Unibright ayrıca 20 yıldır Almanya’da hali hazırda bu işin bir benzeri ile uğraşıyor. Sadece 13.5milyon dolarlık hard caplerinin dolmasının çok uzun süreceğini düşünmüyorum.

Website: https://unibright.io/
Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2892915
Telegram: http://t.me/unibright_io
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2994777.0

About The Author

1 Comment

  1. mete 15 Mayıs 2018 at 12:45

    hocam valla sizde de ne göz var ya. aradan hard cap yapacak projeyi nasıl yakalıyorsunuz inanılır gibi değil. helal olsun

Leave A Response