Cumartesi, Mayıs 26, 2018
Airdrop

Current – Sevdiğin Medyayı Oynatarak Para Kazan!

Günün ikinci ve son yazısında, ilk kez halka arz süreci tamamlanmış bir projeden bahsedeceğim. Bu proje duyduğunuzu veya bir şekilde haberdar olduğunuzu düşündüğüm Current. Neden mi böyle düşünüyorum, çünkü çok sağlam pazarlama çalışması yaptılar, tokenları kapışıldı ve ayrıca Mark Cuban tarafından da desteklendiler. Ayrıca mottoları da sevdiğin medyayı oynatarak para kazan olduğundan dolayı, anında ilgiyi üzerine topluyor. Yine de hiç duymadıysanız şimdi duyuyorsunuz.

Current üzerinden Spotify, soundhound, youtube gibi popüler medya sağlayıcılarına ulaşmanız mümkün. Ancak güzel yanı bir yandan bunların premium servislerı için para verirken bir yandan da izlediğiniz takip ettiğiniz içeriklere gelen gelirlerden pay alıyor olmanız. Bu sayede üyelik bedavaya bile gelebiliyor. Üstüne para kazanbiliyor musunuz ondan emin değilim. Aslında mantıken kazanılabilmesi lazım ama aşağıda koyduğum video beni biraz tereddüte düşürdü.

Her zaman yaptığınız şeyden farklı bir şey yapmayarak, bir yandan da para kazanmak kulağa güzel geliyor. Ne kazanılır tahmin etmesi zor ancak denemekten zarar gelmez. Zamanla kullanıcılarının talep etmesi sonucu her türlü medya sağlayıcı kendini current’e girmek mecburiyetinde bile bulabilir. Hali hazırda zaten 160 binden daha fazla kişiye hizmet vermekteymişler. Bu sayı daha da artacaktır. Sevdiğiniz şeyi izleyip dinlemek için bir yandan da para almaya kolay kolay kimse hayır demez.

Sonuç olarak dakikalar içinde biten icosu ve neredeyse hiç bir şey karşılığında para kazandıracak gibi duran sistemiyle güzel bir proje current. Umarım ico sürecini geçirdiği gibi sonrasını da güzel geçirir ve üyelerine paralar kazandırır. Buradan şu anda yaptıkları referral kampanyalarına katılarak, bir yandan da proje ile tanışma şansını da yakalamanız mümkün veya aşağıdaki ödül linkinden hala süren ödüllerini gözden geçirebilirsiniz, bazıları gözden geçirmeye değer. Dediğim gibi denemekte fayda olan bir sistem Current. Bakmadan geçmeyin.

Website: https://tokensale.current.us/index.html
Telegram: https://t.me/CurrentCRNC
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2831598.0
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2829644.0

About The Author

Leave A Response