Çarşamba, Haziran 19, 2019
Airdrop

Arbidex – Para Bozdururken Hangi Borsa Daha Yüksek Diye Düşünmeye Son!

Paranın icadından bugüne bitmek bilmeyen ve insanlar tarafından sürekli cevap aranan 2 tane soru var; “daha fazla nasıl kazanırım” ve “paramla nasıl daha fazla para kazanırım?”. Borsalar, dövizdeki hareketlilikler, bankaların faizlerini televizyona, sokaklara, internete taşıyarak daha da çekici hale gelmesi hep bu iki sorunun cevabını arayan insanlar yüzünden popülerliğini korumaya devam ediyor.

Aynı konu, içinde bulunduğumuz kripto para dünyasında da var. Şaşırmaya da gerek yok aslında, gerçek hayatta yaşanan her olayın yansımasını canlı olarak yaşıyoruz. Airdroplara katılıyorsunuz, Bitcoin alıp, Etheryum satıyorsunuz, yükselmesi beklenen para birimlerine kaymaya çalışıp nasıl doğru zamanda trene atlarım ve para kaybetmeden doğru zamanda trenden inerimin hesaplarını yapıyorsunuz. Çünkü hepimiz biliyorsuz ki para çok kolay kazanılabilen bir şey değil, aksine kaybedilmesi de bir o kadar kolay. Özellikle son dönemde pazardaki değişimler birçok kişinin mal varlığını ciddi oranda etkiledi.

Bu hesapları yaparken farklı borsalardaki arbitraj oranlarını değerlendirmek, en yüksekten bozup, en düşükten almaya çalışmak ve günün sonunda maksimum karı yakalamak, hesaplamalara kaptırıp kaybolmak insanı “yok mu buna otomatik bir çözüm” sorusunu sormaya itiyor.

Arbidex, sahip olduğu yazılımıyla ve algoritmasıyla size yardımcı olmak için yola çıkıyor. Sadece 1 hesap açarak, farklı pazarlardaki/borsalardaki arbitraj oranlarını görüp, algoritma sayesinde %3 e kadar artan bir karlılık oranına sahip olmanızı sağlamayı hedefliyor. Hali hazırda 6 adet borsaya ek olarak yeni gelecek 19 adet borsa, manuel ya da otomatik para bozdurup/alma ve pazardaki en iyi oranları yakalama fırsatı sunan Arbidex, bu zamana kadar da hiç fena olmayan bir günlük katılımcı sayısı yakalamış.

ABX tokenları ne işe yarayacak diye soracak olursanız, bu tokenları kullanarak daha az komisyon oranı ödeyecek, yeni para birimlerinin sisteme girmesi üzerine kurulacak oylamalarda oy kullanabilecek, premium kullanıcı olarak daha yüksek oranlarda oynama hakkına sahip olacaksınız.

Otomatize edilmiş satınalma/satış yapma platformlarının ardından son dönemde sıkça adını duymaya başlayacağımız kümüle satınalma platformları da hayata geçmeye başlıyor. Küçük borsalar kaybolmaya mahkum olacak, küçük para birimleri ise büyük borsalara girmek için daha sağlam doneler sunmak durumunda kalacak. Piyasanın biraz daha ayakları yere basar hale geliyor olması tabii ki de sevindirici ve güven uyandırıcı duruyor.

#arbidex #arbibounty

About The Author

Leave A Response