Cumartesi, Temmuz 20, 2019
Airdrop

Kryll – Otomatik Kripto Stratejilerinin Sadeleştirilmiş Hali!Bugünkü yazının konusu daha önce paylaştığım tüm başlıkları da içine alarak, crypto para dünyasına bir adım geriden bakmanıza yardımcı olacak ve ayrıca çok az bir miktarda da olsa bize tokenlarından verecek bir proje(sondan bir önceki paragrafa bakabilirsiniz) olan, satınalma otomasyon aracı : “Kryll”. Paylaştığım birçok projeye katılıp, az ya da çok miktarda tokenlarınız hesaplarınıza düştükten sonra asıl hikaye başlıyor. Peki şimdi ne olacak? Daha fazla almalı mıyım yoksa var olanları hemen elimden çıkarmalı mıyım ya da bir sonraki aşamada nerede bir fırsat olabilir nasıl emin olabilirim? 

Kryll sizleri tüm bu dertlerden kurtaracak çözümler sunuyor. Zaten bu dünya bu kadar büyürken, yönetilmesiyle baş etmek de ayrı bir sıkıntı olmaya başlamıştı. Doğru yönlendirmeler, stratejiler herkesin hayatını daha da kolaylaştıracak. Hatta siz de yaptığınız stratejilerle, başarılı bir metod bularak, öne çıkarsanız bunun üzerinden de para kazanma şansınız var. Yani uzmanlığınızın değer göreceği de bir platform. Hard cap olarak belirledikleri rakam 29Milyon dolar. 7 Şubat’ta başlayacak ve 20 Mart’ta sona erecek. Ciddi bir para toplayacağı tahmin ediliyor şimdiden çeşitli yatırım gruplarında büyük rakamlar telafuz edilmeye başlanmış durumda.
 
 
Projeden bahsetmek gerekirse, dediğim gibi bu araç, var olan portföyünüzü, olabilecek en doğru yerlere, doğru içgörülerle ve desteklerle yatırmanızı ve yönetmenizi sağlıyor. Birçok farklı app ten, websitesinden, blogtan ve sosyal medyadan aldığını bilgileri harmanlayıp bir yaklaşım üretmenize yardımcı oluyor. Herkesin eşit şartlarda yarışmadığı dünyada size yardımcı oluyor-  özellikle bireysel yatırımcıları, büyük oyuncularla aynı bilgi seviyesine getiriyor. Ortaya çıkardıkları teknoloji WYSIWYT (What You See Is What You Trade) yani basit bir dille ortak akıl stratejisini görerek portföyünüze çok kolay bir şekilde uygulayabileceksiniz. Bu güçlü arayüzleri “akış (flow)” ve “blocklar (blocks)” unsurları üzerine kurulu. Akış basitçe, sinyaller, operatörler ve anlamlı datalardan oluşuyor ve bir stratejiyi oluşturuyor.
 Gelelim en kritik aşamaya, bloklara. Stratejinin temelini aslında bu 5 madde oluşturuyor.
          Pazar trendleri : Hacim ve fiyat değişkenlerinin trend analizlerini teknik data analizi ve çalışmalarıyla birleştirerek, modelleme yapıyor ve tahmini market değerlerinin tahminini sizlere veriyor
          Satınalma hareketleri : Temel tüm satınalma hareketlerini içeriyor, al, sat, böl, tut gibi genel bilgilerdeki hacimleri paylaşıyor
          Sinyaller : Profesyonel satınalmacılardan, kendini ispatlamış Telegram gruplarından ve sosyal medyadan aldığı bilgileri analiz ediyor
          Operatörler : Tüm bu sinyal ve data bilgilerini harmanlıyor (Örneğin : Market değeri yükseliyor ve BTC de sosyal medyada pozitif yorumlar almaya başlıyor şeklinde)
          Bildirimler : Sizi stratejiniz konusunda bilgilendiren kısım (bir sms mesajı, email ya da notification olabilir)
 
 
 
Günün sonunda tüm bu stratejileri oluşturduğunuzda, piyasaya açmadan 6 ay boyunca kendi taktiklerinizi deneme şansınız var. Önümüzdeki aylar için sistemde takip edip, güvendiğiniz noktada bir miktar KRL ile hayata geçirebilir ve 7/24 takip etmekense, ara ara kontrollerle hayatınıza devam edebilirsiniz.

 

Gelelim çoğu kişi için en önemli bölüme. Kryll telegram kampanyası sadece katılımı yeterli kılmış. Katıldıktan sonra ödül konusunu hiç dile getirmediğiniz durumda, katılanlar arasında paylaştırılacak tokenlar hesabınıza gelecektir. Çok fazla olacağını sanmıyorum ancak telegrama girip bir form doldurmakla gelecek sağlam bir ico tokenına hayır dememeniz gerek, ne kadar az olursa olsun. Buradan kaydolun, formu doldurun ve tamamsınız.
 
Sonuç olarak, daha önce pek de karşılaşmadığımız ama tutarsa kullanmaktan vazgeçemeyeceğimiz bir yazılım sunuyorlar. Tüm dünyada otomotivden reklamcılığa, elektronikten hizmet sektörüne kadar herkes otomasyonu maksimize etmeye çalışırken ciddi bir kitleyi kendilerine çekebilirler. Şahsen izlemeye değer buluyorum, en azından sahaya çıkarmadan bir süre denenebilir olması bile herkes için çekici bir havuç. Daha detaylı bilgi almak isterseniz whitepaperı bu linkte bulabilirsiniz.
 
 
Websitesi: https://kryll.io/

About The Author

2 Comments

  1. pillimiyango 25 Ocak 2018 at 00:50

    teşekkürler.

  2. Hasancan 11 Mayıs 2018 at 19:23

    Icoları fena geçmemiş. Ama bekleneni de toplayamamışlar.

Leave A Response