Perşembe, Ağustos 22, 2019
Airdrop

Debitum – Sınırları Olmayan Kobi Fonlama Ağı

Evet arkadaşlar, bugünün projesi hem sağlam para toplaması beklenen hem de airdrop bounty’sine oldukça sağlam miktarda para ayırmış bir proje. Bu güne ait düşük enerjimden dolayı yazıyı çok uzun tutmayacağım dolayısıyla hızlı bir şekilde konuya vakıf olabileceksiniz.

Dünya genelinde kobilerin kapatamadığı bir 1.5 trilyon dolarlık kredi açıkları mevcut. Debitum network bunun en azından bir kısmını blockchain teknolojisini de kullanarak kapatmayı planlıyor.

Debitum network, yukarıdaki videodan da anlaşıldığı gibi, bir borç alma verme platformu oluşturuyor. Bu platformda işini geliştirmek isteyen bir kobi, para talebinde bulunuyor buna göre risk değerlemesi ve sigorta çıkartılıyor ve dünyanın çeşitli yerlerinden insanlar bu kişiye borç para veriyorlar. İşini geliştirince de kobi parasını geri veriyor. Bu noktada bu adam neden böyle garanti bir iş yapmasına rağmen bankadan değil de bizden kredi alıyor ve %12 gibi bir oranın altına giriyor diye düşünebilirsiniz. Açıkçası bende cevabı yok. Bende olan cevap ise 25 gün sonra sona erecek icolarında şu ana kadar 5 milyon dolara yakın para toplamış olmaları ve ödül programının büyük bir kısmını ayırdıkları telegram kampanyaları.
Telegramlarına katılıyorsunuz ve ayrıca nickinize (kullanıcı adınıza değil) DEBITUM.NETWORK SUPPORTER yazısını ekliyorsunuz. Yazıyı eklemezseniz ve sadece katılırsanız 1, ekler ve katılırsanız 3 kat token aldığınız düşünülürse eklemenizi öneririm. Buradan da formu dolduruyorsunuz.
Açıkçası çok fazla albenisini göremediğim bir ico ancak ödül projesinin %15’ini ayırdıkları telegram kampanyları kaçırılmayacak türden (normalde %1-4 arası oluyor). O yüzden kaçırmadan başvurun, sonra üzülmeyin. 

Websitesi: https://debitum.network/
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2321064.0

About The Author

3 Comments

  1. Ali Veli 3 Şubat 2018 at 13:37

    ayrıca nickinize (kullanıcı adınıza değil) DEBITUM.NETWORK SUPPORTER yazısını ekliyorsunuz.HOCAM BUNU ANLAYAMADIK??

  2. levyashin 3 Şubat 2018 at 15:08

    Telegram settingse girdikten sonra sağ üstte 3 tane nokta var basıyorsunuz ve edit name kısmından yapıyorsunuz bu işlemi.

  3. uzun07 6 Mart 2018 at 00:12

    ne zaman gelir tokenlar

Leave A Response