Cumartesi, Nisan 20, 2019
Airdrop

Steem Deneyi – İlk Hafta –

Evet arkadaşlar daha önceden duyurusunu yaptığım ve listesini hazırladığımız steem deneyinin ilk haftasına başlıyoruz.

Listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz hala listeye ekleme olabilir diye açık tutuyorum, twitterda 19.00’da kapatıyorum demiştim listeyi ama 24.00’a aldım. Şu anda listede olanları ekleyip oylamaya başlayabilirsiniz veya kesinleşmesini de bekleyebilirsiniz. Ayrıca listede henüz yazısı olmayanlar gözüme çarptı. Beş tane yazamıyorsanız bir tane bir şey yazın en azından ki upvotelayacak bir şeylerimiz olsun. Yarın oylamaya başladığımda

Kurallarımız:

Listedeki herkesi takip etmek zorunlu.

Listedeki herkesin 5 yazısını upvote  ediyorsunuz. 5’ten fazla yazıyı hatayla veya isteyerek upvotelarsanız bir sıkıntı yok. Eğer kişinin daha az sayıda yazısı varsa olanları upvoteluyorsunuz. Ancak bir yazısı olan yine 5 tane yazı upvotelamak zorunda. Benim bir yazım upvotelanacak ben de bir upvote veririm diye bir düşünceye girmeyin.

Pazar 18.00’a kadar upvote işlemi bitiriliyor.

18.00’den sonra ise kontrol başlıyor. Zaten listede kaç kişi olduğu bellidir, eksikse upvotelar birileri yapmamış demektir. Upvote yapmayan hesapları listeden kontrol ediyorsunuz ve bu başlığın altında yazıyorsunuz. Bir kişiye iki veya üç şikayet gelirse (henüz karar vermedim) listeden çıkartılıp bundan sonra hiç bir şekilde tekrar kabul edilmeyecek.

Bakalım genel yorumlar bunun işe yaramayacağı yönünde ki yaramayabilir ama bir deneyelim sonucu kendimiz görelim.

About The Author

Leave A Response