Cumartesi, Nisan 20, 2019
Airdrop

Next Exhange – İlk Hibrit Exchange

Son zamanlarda ilgimi çeken projeler ağırlıklı olarak exchangeler oluyor. Mevcut çıkmakta olan çok exchange var ve geleceğin binance’ini veya bittrex’ini bulup ucundan tutmak konusunda arzum çok büyük. Eski var olan exchange’lerin aksine, yenilerin hepsi bir şekilde gelirini token sahipleriyle paylaşıyor. Next exchange’de paylaşanlardan bir başkası.

Öncelikle projenin bitcointalk başlıklarını buradan inceleyebilir ve hali hazırda müthiş gitmekte olan icolarını bu adresten http://next.exchange/ inceleyebilir, beğenirseniz yatırım yapabilirsiniz. Bir başka enteresan anekdot vermem gerekirse genelde başarısı garantilenmiş icolarda imza kampanyasında yüzlerce kişi olur ancak next exchange’de bu sayı oldukça sınırlı kalmış durumda. Biraz şaşırtıcı bir durum olduğu kadar biraz da fırsat içeriyor denebilir…

Next exchange’in sunduğu en büyük yenilik sadece bir kripto exchange’i değil tam bir yatırım platformu olacak olması. Next exchange ile hisse senetleri de alıp satabilecek ve portföylere yatırım yapabileceksiniz. 3 ayda 1 100 tokendan fazla tokenı olan kişilerin düzenli kar payı alacağını da eklemem gerekli.

Açık konuşmam gerekirse şu ana kadar gördüğüm exchange projelerinden geleceğin bittrex’i binance’i olmaya en büyük adayı olanı. Bunu başarıp başaramayacakları ayrı bir konu da olsa en azından buna beni inandırmayı başardılar. Mevcut tokenların yüzde 60 civarını sattıkları ve milyonlarca dolar topladıkları düşünülürse buna inanan tek kişi de ben değilmişim.

Neyse sonuç olarak güzel ve başarılı olabilecek bir proje. Tokenlarından sahip olmak çok mantıksız bir hareket olmaz. Bu arada daha önceden duyurduğum steemit konusunda yazımı yarın yayınlamayı planlıyorum. Hala başvurmadıysanız hesap açmak için başvurun. İki başvuru yapın genelde biri onaylanırken biri onaylanmıyor. Haftasonuna startı vereceğiz çünkü.

Düzeltme: Evet bir gün önce bounty kampanyası dolayısıyla imza da sona ermiş. Buradan bir sürü giren olurdu keşke daha erken görseymişim.

About The Author

Leave A Response