Perşembe, Nisan 18, 2019
Airdrop

Lendroid – Merkezsiz Kaldıraçlı İşlem Borsası

Evet arkadaşlar, dün herhalde hem twitterda hem de buradaki postta çok ağlamış olacağım ki, sesim duyuldu ve bugün bir kaç tane airdrop ardı ardına geldi. Bunlardan eli yüzü en düzgün olanı, diğerlerinden daha önde olanı Lendroid olduğundan dolayı hem icoyu anlatmak hem de airdropu daha detaylı anlatarak twitter’dan kaçıranların da buradan görüp katılabilmelerinin yolunu açmak istedim.

Tabi, adam gibi bir ico olması, bounty başlıklarını bitcointalk’un en prestijli managerlerinden birinin yapması gibi sebepler ödeme almamıza tek başına yetmiyor. Aynı zamanda projenin soft cap’ine ulaşması da önemli. Her şey harika gözükse bile, yatırım gelmezse; cebimize para girmez, o nedenle projenin de başarıya ulaşması bizim için çok önemli.

Açıkçası projeyi incelediğim kadarıyla başarıya ulaşması gereken bir proje. Çünkü sistemdeki bir eksikliği kapatıyor. Ethereum tokenlarının kaldıraçlı bir şekilde alınıp satılabildiği ve sadece artacağına değil düşeceğine de yatırım yapılabilen bir platform. Özellikle tokenların düşeceğine yatırım yapmak işi bilen traderlar için hem piyasa yükselirken hem de düşerken para kazanmaya fırsat doğuracaktır. Örnek olarak size şu anda böyle bir piyasa olsaydı gireceğim coin’i söyleyeyim. Nxt coin (her ne kadar etherum tokenı olmasada) bana göre şu anda olduğu 9300 sats rakamından 2 gün içerisinde en az 5000 sats’ın en fazla da 1000 sats’ın altına gerileyecek. Ancak ben bu düşüncemle yatırım yapamıyorum çünkü şu anda bana bunu sunan bir plaftorm yok. Bu blog yazısı da burada kalacağını düşünürsek kaçırdığım fırsatı veya dediğimin tersi olup batmaktan nasıl kurtulacağımı izleyebileceksiniz. Yine ayrıca kaldıraçlı işlemler zaten riskli olan crypto yatırımlarını hem daha riskli hale getirecek hem de hali hazırda acayip paralar kazanmanın mevcut ihtimalini daha da uçuracaktır. Ben üç tane tokenımla mutluyum bana bulaşmayın diyenler için ise, sisteme tokenlarını kiraya vererek cüzi miktarlarda faiz elde etme şansı mevcut olacak.

Açıkçası projenin başarısız olması için ben bir neden görmüyorum, her ne kadar icoları başlamamış olsa da şu anda mevcut bir açığı, ihtiyacı gideren projeleri olduğundan dolayı tahminime göre başarılı olacaklardır. Başarılı olmaları da bize yol elektrik ve su olarak geri dönecektir. Madem bu kadar anlattık, şimdi en keyifli kısıma geçme zamanı geldi.

Sağolsunlar topluluklarını önden başlatmak ve bir hype yakalamak amacıyla bir airdrop kampanyası oluşturmuşlar. Ne vereceği belli olmamakla birlikte gerçekten zahmeti neredeyse hiç olmayan bir airdrop. Yapılması gerekenleri sıralayalım. Telegramlarına giriş ve burada kesinlikle airdrop veya bounty hakkında hiç konuşmamak. Twitter hesaplarını takip etmek. Bounty telegramları‘na girmek ve airdrop veya bounty hakkında konuşmak istiyorsanız burada yapmak. Son olarak bu formu doldurmak. Hiç bir yere katıldım, bu benim adresim gibi abuk subuk mesajlar da atmamanız lazım, o da ayrıca atılma sebebi.

Airdrop başvurusu bitti ancak bir de elimizde sürpriz olarak airdropvari bounty var. O da bültenlerine üye olmak. Web sitelerini açarak çıkan alana mail adresinizi yazıyor ve  subscribe tuşuna basıyorsunuz. Bu formu dolduruyorsunuz. Daha sonra şu kullanıcıya özel mesaj ile forma yazdığınız ve bültenlerine üye olduğunuz mail adresini özel mesaj ile yolluyorsunuz.

Sonuç olarak, hem katılması kolay airdropu hem yanına eklediği airdropvari bounty’si hem de tutacağına kesin gözle baktığım icosu ile bizim için rüya gibi bir proje Lendroid. Umarım bundan bir kaç ay sonra lendroid yazımı okuyup gerekli her şeyi yapanlar şu kadar dolar değerinde token kazandılar gibi bir tweetimi okursunuz. Projenin başarılı olması ve bu tarz projelerin artması dileğiyle.

Websitesi: https://lendroid.com/
Telegram: https://t.me/lendroidproject
Twitter: https://twitter.com/lendroidproject

About The Author

4 Comments

 1. 0zgur dyg 27 Aralık 2017 at 20:05

  bugün hareketlendik sonunda. ben de umutluyum bundan. teşekkürler admin. yıldızsız dropçu..

 2. Çağlar Yılmaz 27 Aralık 2017 at 20:32

  Gurhan kendi dusuncelerimi senin yazilarinda okumak cok keyifli oluyor. 2 gun once imzasina girmistim. Insallah basarili olur

 3. Unknown 28 Aralık 2017 at 18:34

  Formdaki forum username ve forum profil link nedir ne yazıcaz hocam

 4. Gürhan 28 Aralık 2017 at 19:07

  Şu yazıyı baştan sona bir inceleyin, eğer sorunuz varsa o zaman konuşalım.

  http://www.airdroptakibi.com/2017/08/ucretsiz-bitcoin-kazanma-yontemi-airdrop.html

Leave A Response