Cumartesi, Nisan 20, 2019
Airdrop

Amlt – Uyumluluk Token’ı

Yeni yıla girmek üzereyken sitemizin takipçilerine güzel bir yeni yıl hediyesi verebilmek için yarım saattir ödül başlıklarının altını üstüne getirdim ve sonunda bayağı sağlam bir iconun airdropvari bountysini bulabildim.

Her ne kadar storm kadar vermeyeceğini tahmin ediyor olsam bile storm’u ne kadar satmamanız gerektiğini söylediysem bunu da aynı şekilde gelmeden söylemeye başlayabilirim.Storm lafımı dinleyenlerin şu anda ellerindeki storm tokenlarının değeri 240$ oldu ve evet artık istiyorlarsa satabilirler. Sağlam icolar çoğu zaman eninde sonunda değer kazanır, o yüzden satarak bazen bir kazanırsınız ancak tutarak çoğu zaman üç dört ve hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Amlt de bu şekilde kazanabileceğiniz bir token. Her zaman olduğu gibi önce tokenı biraz anlatacağım ve son olarak da ücretsiz bir şekilde nasıl edinebileceğinizin yolunu söyleyeceğim.

Amlt token’ın amacı takibi ve kaynağının zor anlaşılabildiği kripto paraların adreslere bir arkaplan taraması yaparak uygunluğunu sorgulamak ve bu şekilde kara para aklama, hırsızlık ve illegal yollarla elde edilen kriptoların exchangelere veya bankalara ulaşmasını engellemek. Şöyle bir örnek ile gidersek, etherdelta hack’i sonrası hackleyen kişinin hesabı ve yaptığı tüm hareketler gözüküyordu. Çünkü adamın hesabı belliydi yaptığı hareketler de ortadaydı. Tüm paraları sonra nereye attıysa attı çünkü şu anda bunu engelleyecek bir sistem yok. Ancak amlt olsa ve tüm exchangeler bu sistemi kurmuş olsaydı, adam parayı döndürüp duracaktı ve hiç bir şekilde ne bir bankaya ne de bir exchange’e aktarabilecekti. Parayı çalacaktı ama paranın hayrını göremeyecekti. Ancak şu anda böyle bir sistem olmadığından dolayı adam parayı çekebilecektir belki de çekmiştir. Eklediğim videodan da proje hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bu ve benzeri projeler sayesinde insanların korktuğu illegallik ortadan kalkacak, paralar daha rahat aktarılabilecek, dolandırıcılık projeleri artık para kazanamayacak ve hackerlar sadece trollüğüne çalışmış olacaklar. Çoğu kişi hala bitcoin ile sadece illegal harcamalar yapılabildiğini sanmakta, bu tarz projeler ile bu kötü imaj ortadan kalkacak ve daha çok insanın kripto dünyasına adım atmasına yol açacaktır.

Icolarının bitmesine tam tamına bir ay var ve şu ana kadar 10.000 ethereum’un biraz üzerinde para toplamış durumdalar. Bu da onların devam edeceğinin kesinliği anlamına gelmekte. Bu saatten sonra 1 kuruş bile alamasalar bile bu parayla yürür giderler.

Gelelim hepinizin merakla beklediği kısıma. Sağolsunlar dünya kolayı bir telegram ödülü yapmışlar ve sadece katılmak gerekli. Buradan telegramlarına katılıyor ve şu formu dolduruyorsunuz. Ardından 1-2 ay sonra amlt tokenlarınız adresinize geliyor. Ne kadar gelir bilmiyorum ama bir şeyler gelecektir. Gelince de daha önce söylediğim gibi satmayın bekleyin, güzel günler görünce satarsınız.

Sonuç olarak icosu şimdiden başalı olmuş, bir ihtiyacı gideren ve bize de güzellik yapan bir proje. Hepinizin yeni yılını şimdiden kutlarken, yeni yıl hediyenizin onlarca, yüzlerce dolar değerinde olmasını umarım. İyi seneler.

Ico adresi:    https://amlt.coinfirm.io
Whitepaper: https://amlt.coinfirm.io/pdf/white-paper.pdf

0x68b4683475747e28a83596e94b58187d452099cf

About The Author

1 Comment

  1. Gokay Karakulah 31 Aralık 2017 at 15:58

    Hocam bu token islerinde yeniyim.Ethereum adresimize gelen tokenleri nasil degerlendirecegiz ?

Leave A Response