Perşembe, Nisan 18, 2019
Airdrop

Vyral – Paylaştıkça Kazan

Daha önce tweetini attığım konudan bahsetmek istiyorum. Aslında çok fazla beğeni gelmemiş ama bugün yazacak bir şeyim yokken bahsediyim vyral’in kampanyasından.

Vyral hem katılana hem de refer edenlere bütün tokenlarının %1’ini dağıtacak. Bu tarz referral kampanyaları için çok yüksek bir rakam %1. Hard cap’e ulaşması halinde dağıtacakları tokenların değeri 477 ethereum olacağı düşünülürse olayın ciddiyeti anlaşılır.

Yapmanız gereken bu adrese girip formu doldurmak ve formu doldururken referral adresine 0x1cbea983fb746e9d32827e9c06dd583ff9e0b49e bunu yazmak. Bu benim ethereum adresim olup, yazmanız durumunda ikimiz birden kazanıyormuşuz. Twitterdan yazdığımda rica olarak yazmıştım ancak şimdi inceleyince gördüm ki, bölüşülüyormuş bonus. O nedenle yazmanız benim kadar sizin de yararınıza.

Telegram adreslerine kayıt zorunlu bu arada. Onu da unutmayın. Ayrıca üyeliğinizi yaptıktan sonra hangi ethereum adresi ile kayıt yaptıysanız, üye yaptıracağınız kişilere referral kısmına onu yazmalarını söyleyebilirsiniz. Viral marketing ile para kazanmayı hedefleyen bir projeden de böyle bir kampanya beklenirdi.

Icosuna sadece 6 gün kalan vyral bu kampanya ile dikkat çekmek ve başarılı bir sonuç almayı umuyor. Başarılı olmasını ve dağıttığı pastadan büyük bir dilim alabilmeyi umalım.

https://vyral.network/ adresinden de olan biteni ayrıca izleyebilirsiniz.

Bu arada yazıyı yazarken çok fazla beğeni almamış demiştim ama 10’a ulaşmış ben yazarken, o nedenle işim olsa da yazacakmışım bu yazıyı 🙂 50-60 beklentim varmış gibi olmasın.

Bazı eklemeler yapıyım,

Program 30 kasıma yani ico başlangıcına kadar sürecek ancak daha erkene çekebilirlermiş.

Telegram hesabı başına bir ödül olacakmış ancak sınırsız insan davet edebilmek mümkünmüş.

Normal tokenlardan 1 ay geç işleme açılacakmış.

Sayıyı görmemiştim, katılanlar arasında bölüşülecek diye düşünüyordum öyle değilmiş. 77 token vericekmiş üyelik başına. 77.777.777 adet token olacakmış ve hard cap 47777 eth dersek üyelik başına 20$ veriyor oluyor ama bu hesapla batarlar gibi geldi. Neyse işte doldurun çıkan sonuca sonra bakarız, çok aman aman bir süreci yok.

About The Author

Leave A Response