Perşembe, Nisan 18, 2019
Airdrop

Voxxo İle İlgili Bilgilendirme

Voxxo projesi, sitemize ait ilk özel airdropu sunduklarından dolayı kendilerine ayrı bir sevgim var. Bu sevgim dolayısıyla direkt kendi ağızlarınadn yazılan bu yazıyı yayınlıyorum. Ayrıca yazının sonuna airdrop ile ilgili bilgiyi iliştireceğim.

İlk kavram Müzik Dinlemek:

VOXXO mobil uygulama ile kriptoparalar üzerinden saatlik müzik dinleme satılacak ve bu alandaki boşluğu dolduracak. Spotify ile ne dinliyorsanız VOXXO ile de onu dinleyebileceksiniz. Sürüm ve aktif kitle sağlayacak bir alan. Kısıtlanmadan sadece 2 şarkıdan sonra reklam gördüğünüz ücretsiz kısmı da yine bize potansiyel müşteri sağlayacak.


İkinci Kavram (ki en büyük yenilik bu ve eşsiz):

Elinizde VOXXO token tuttuğunuzda, sahip olduğunuz kadar bir oy hakkınız var. Bu o şu işe yarıyor:

VOXXO her yılın sonbahar aylarında 5 uluslararası sanatçı ve 5 adet ülke/lokasyon duyuracak. Ve bir anket başlatacak bu ankete sadece VOXXO token sahipleri katılabilecek
Ne kadar çok VOXXO’nuz var ise oyunuz o kadar değerli olacak.
Anket sonucunda çıkacak sanatçı ve lokasyon için sanatçı ile ön anlaşma sağlanacak ve bütçe/tarih ile birlikte bir halk fonlaması açılacak
Bu konsere yine sadece VOXXO token sahipleri ellerinde ETH/BTC ve popüler para birimleri ile yatırım yapacaklar
Yatırım %20’yi aştığında sanatçı ile nihai anlaşma imzalanacak ve sanatçı konseri ilan edecek.
Fonlama %100 ulaşmasına gerek olmadan VOXXO konseri gerçekleştirecek
Konser hasılatı yatırım yapan VOXXO token sahiplerine karları ile birlikte dağıtılacak burada hesap
Desteklediğiniz miktar + (Konser Fonlama Başarısı / VOXXO miktarınız / Konser Karı) şeklinde hesaplanıp gönderilecek
Bu anlattığımız konseptin ne bir eşi ne de rakibi var. Doğal olarak en çabuk tüketilen kısım müzik dinleme tarafı oldu algıda.

Üçüncü kavram ise müzik lisanslama:

Burada büyük şirketler ile anlaşma sağlayamayan sanatçılar VOXXO müzik kataloğuna başvuracaklar ve VOXXO Token sahipleri bu başvuruyu değerlendirecek eğer içerik belli bir puanı sağlarsa kataloğa girecek ve sanatçı insanlar şarkısını dinledikçe kriptopara olarak para kazanabilecek

Farkedenler olacaktır müziği özgürleştirme dediğimiz ve aşağıdan yukarıya doğru yol alacak olan devrimin basamaları budur. VOXXO böyle bir hal aldığında VOXXO token tutak topluluğun yapabileceklerini hayal edin.
Şu an bazı Twitter paylaşımlarımızdan da görüldüğü gibi platformda sanatçıların destek paylaşımlarına başladık önümüzdeki günlerde sanatçı popülerliği artarak devam edecektir. Bu kapsamda bir işin olabilirliğini incelemek isteyen Cem İnci’nin işlerini ve ANN kısmından hem de paylaşımlarımızdan inceleyebilir.
Sektör liderleri ile çalışıyoruz danışman kadromuz uluslararası etkili insanlar birinci satışların başarı performansına göre bu isimleri sık sık duyacaksınız.

Peki neden Blockchain ve ICO?

En çok gelen soru bu: Bu iş tabiki masa anlaşmaları ile kolayca fonlanabilir ancak biz ICO başarılı olursa bize yatırım yapmış güvenen yüzbinlere sahip olacağız. Anlatılan konser yatırımları ancak böyle kitle tarafından gerçekleştirilebilir yoksa medya planlama ve reklam ile kendinize güvenen ve yatırım yapmak için güven zinciri oluşmuş böyle bir kitleyi hiç bir reklam bütçesi ve tanıtım veremez.
İş ortaklarımız ve danışmanlarımız şu an Türkiye’de var olan belediye/yabancı sanatçı ve diğer konserlerin ciddi oranını gerçekleştiren insanlar. Bu işi ülkemiz yereline alırsak ne müzik dinlemek için para harcatabiliriz ne de karlı olabilecek ve ses getirebilecek bir konser gerçekleştirebilir dediğim konsepte. Ancak unutmayın hem ülke imajımız hem de bu yatırım bu topraklardan çıkması başlı başına üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirecektir.
Proje başarıya yaklaştıkça gereken imajı daha da vurgulama fırsatımız olacaktır.
Softcap ve Hardcap rakamlarımız çok makul projeye olunacak maddi destekten çok topluluk oluşturma da olan destek VOXXO için önemlidir.
Bu metni ne kadar çok insan okursa projeyi daha iyi algılama şansı elde edecekler bir yardım fikriniz varsa çok mutlu oluruz.

Tüm destekleriniz için teşekkürler.

VOXXO

Voxxo’ya sitemize özel yaptıkları airdropları dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Kendilerine nihai listeyi ilettim. Aldığım bilgi airdropa katılanlar tokenlarını ico sona erdikten sonra alacaklar. Tekrardan VOXXO’ya başarılar diliyorum.

About The Author

3 Comments

  1. Yunus E 23 Kasım 2017 at 12:00

    25 dolarlık tokeninden satın aldım. Total Supply e göre az veriyorlar gibi geldi ama hayırlısı olsun. Ciddi bir proje.

  2. Birkan Yavuz 23 Kasım 2017 at 17:04

    airdrop token dağıtımı ne zaman başlayacak acaba?

  3. Gürhan 23 Kasım 2017 at 17:11

    Yazıda cevabı var sorunuzun.

Leave A Response