Cuma, Nisan 19, 2019
Airdrop

Refereum – Referans Kampanyası

Arkadaşlar refereum yaptığı referanslı üyelik kampanyası ile 80.000$ değerinde tokenlarından dağıtıyor. Bunun için hem linkinizle birilerini üye yapabilirsiniz hem de discordlarına, twitch kanallarına giriş yapabilirsiniz.

Puan şu şekilde kazanılıyor, discordlarına giriş 300 puan, günlük 24 puan, twitch giriş 200 puan, twitchte izlemek saatlik 2 puan, twictch yayınını birilerinin izlemesi kişi başı saatlik 1 puan gibi bir skalası var. Ayrıca linkinizden üye olanlar için de 100 puan veriyorlar.

Üye olup sadece discordlarına girmek sizi bronz üyeliğe yerleştiriyor. Bu durumda 5000$’lık token paylaşıyorsunuz. Twitch açarsanız muhtemelen günlük 24 puan ile birlikte 10.000$’lık paylaşım alanı olan 1000 puanlık kısma çıkabilirsiniz. Belki 1-2 kişi davet etmeniz gerekebilir.

Çok fazla kişinin katılmayacağını düşündüğümden fena paralar toplayabilme ihtimalimiz olan bir sistem. En kötü hiç beğenmediyseniz bile verdiğim linkten üye olun ki 100 puan kazanıyım. Kazandığım puanlar size yol, su ve elektrik olarak geri dönmeyecektir. Belki de dönerler.

Projenin icosunun başlamasına 21 gün var, bu da o zamana kadar sürecek bildiğim kadarıyla.

Buradan üye olabilirsiniz.

https://refereum.com

About The Author

Leave A Response