Perşembe, Nisan 18, 2019
Airdrop

Mevcut Airdroplara Genel Bakış

Artık çoğunuzun fark ettiği üzere çer çöp airdropları twitterda paylaşıyorum. Hem bir kaç saat içinde sona eriyor hem de çok hızlı başvurmamız gerektiğinden en hızlı yöntem o oluyor. Ancak bu sırada arada kaynayan ico airdropları veya sağlam bountyler olabiliyor. Bu postu da arada kaynama ihtimali olan en azından bir projeye sahip airdroplar için atıyorum. Twitter hesabımda geçmişe giderek atacağımdan dolayı, biraz dağınık bir post olabilir.

Housepanda 11$ değerinde token veriyor. Arkadaşınız bu işlerle ilgileniyorsa gruba davet ediyorsunuz ve /claim kodunu yazdığında bir 11$ daha geliyor.

Airfio hem davet ettiğiniz kişiler için hem de yaptığınız bir tweet karşılığı size token veriyor. Ancak hala onaylamadılar attığım tweeti. Güzel bir proje olabilir, çeviriye token veriyorlar diye bakmadan hızlıca yazılarını çevirdim ancak Türkçe istemiyorlarmış. Yine de başvurdum belki onaylarlar. Çeviriyi görmek istiyorsanız Medium hesabımdan okuyabilirsiniz. Ayrıca hesabınız varsa ve takip ederseniz de mutlu olurum. Yoksa açın aşağıda yazacağım ziliqa kampanyası için lazım olacak ve açmışken de takip ediverin 🙂

Ziliqa bounty’si airdropvari. Belki ileride haklarında yazı yazabilirim, projelerini de beğendim. Her ne kadar ethereum adresi istiyor olsalar da ileride swap ile kendi blockchainlerine geçecekler ve 1 gün kaldı katılmak için. Telegram ve slacklerine katılıp twitterdan ve medium’dan takip ediyorsunuz. Bu üç adresteki “zilliqabounty” hesaplarına şu mesajı yolluyorsunuz tırnak ve < > olmadan: “This is to verify my twitter account. My eth address is <ethereum adresiniz>” Buna özellikle eğilmenizi öneririm.

Jus Natural diye bir proje. 10 adet token veriyormuş ve kendim araştırmadım ancak değeri 1 ethereum’muş bu 10 token’ın. 0.10 olsun bizim olsun diyorum bu konuda. Ancak her ihtimale karşı siz yine de eklemeyi unutmayın.

Bitdegree kayıt olanlara 10’ar adet token veriyor ve ayrıca davet üzerinden yapılan kampanyada belli bir token paylaşımına katılıyorsunuz. 

Son olarak daha önceden yazdığım vyral kampanyası hala sürmekte, bitcoin white 3. raundunda, her hafta başvurmayı unutmayın.

About The Author

2 Comments

  1. Komiser Back 1 Aralık 2017 at 14:50

    Usta house panda'da claim olayını anlamadım. 2.hesabı telegram'a nasıl davet ediyoruz?

  2. Gürhan 1 Aralık 2017 at 15:13

    Arkadaş listesinde ekli olması gerekiyor ekleyeceğiniz kişinin. Sonra yukarıda grup simgesine tıklıyorsunuz menüsü çıkıyor. Orada add member diyerek ekliyorsunuz.

Leave A Response