Perşembe, Nisan 18, 2019
Airdrop

Fintrux – Borç Alma Platformu

Aslında yazı için yazdığım ilk paragraf farklıydı ancak yazının sonuna gelip verdikleri tokenı tekrar gözden geçirmem sonrasında düşündüğümün 10 da 1’i olduğunu görünce burayı değiştirme kararı aldım. Burada bu yazının sonunda güzel bir getiri elde edebileceğiniz vs. yazıyordu ancak topu topu 0.01 ethereum değerinde bir token veriyorlarmış. Yazıyı da bu kadar yazmışken silmek olmaz dedim ve bu alanı düzelttim. Neyse sizi yazı ile baş başa bırakıyorum.

Öncelikle adet yerini bulsun proje ile ilgili tüm bilgileri web sitelerinden https://www.fintrux.com/ alabilirsiniz.

Fintrux kredi alırken bunun aslında kredi veren için bir risk oluşturduğunu ve bu sebeple alanın da ödemesi gerektiğinden daha fazla faiz ile borç ödediğini söylüyor. Akıllı kontratlarla bu sorunu ortadan kaldıracaklarmış ancak detayına whitepaperlarından bakmak istediğimde, normalde okuyor ve yorumluyor olsam da bilgimin çok ötesinde teknik bir whitepaper ile karşılaştım. O nedenle size bunu nasıl yapacaklarını açıklayamayacağım. Ancak ico sitelerinde iyi puan aldıklarını söyleyebilirim. Bunun haricinde aryıca siteleri ile whitepaperlarından incelerseniz oldukça profosyonel bir proje olduğunu anlayabilirsiniz.

Neyse gelelim bizi ilgilendiren konuya, fintrux telegramlarına üye olan herkese 0.10 eth değerinde (malesef 0.01 eth’miş) token dağıtıyor. Projenin başarıya ulaşma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünürsek, katılmanızı öneririm (olmasanız da olabilir). Kayıt olmanız gereken telegram adresleri ve doldurmanız gereken form. Alın 10 adet fintrux tokenınızı kenara koyun.

Tekrar hatırlatıyım https://www.fintrux.com ‘a girip sitelerini incelemeyi unutmayın.

About The Author

Leave A Response