Cumartesi, Nisan 20, 2019
Airdrop

Şu anda daha yeni bakma fırsatı bulabildim ancak görünen o ki gün yavaş geçiyor. Yani aslında düşününce olması gerekenden hızlı geçiyor ama öyle anlamsız bir tempoya alıştık ki bir iki haftadır yavaş geldi. Burayı açarken hedefim 2-3 günde 1 tane bir şey paylaşmakken günde 10 tane paylaşır hale geldik.

Neyse ilk airdrop biraz önce yaptığım rt’den görmüş olabileceğiniz gibi Matador projesi. Retweet yapmak zorunlu bu projede.

Aslında bitcointalk başlıklarında 1 kasımda başlıyor diyor ancak sitelerinde form açık, çok beğenmedim projeyi zaten ama yaptım gerekenleri ve doldurdum.

Bitcointalk başlıkları ve Web Siteleri’ndeki airdrop alanı – bu alana girip airdrop bilgilerini dolduracaksınız.

Airdrop Coin 2. round çıkartmış açıkçası ilk rounda katıldım mı hatırlamıyorum ama bana gelen bir şey yok buna dair, zaten facebook’undan twitter’ına telegramına bin tane şey istemiş, katılmayacağım ama ilgilenirseniz diye koydum.

Smart io yapacağı ico öncesi bir airdrop kampanyası yapmış ancak görebildiğim kadarıyla eline yüzüne bulaştırmış. Twitter adresi ve facebook adresi soruyor ama bir takip edeceğin yer yok, cevap vermek mecburi değil gibi saçmalıklar var. Ben sitenin twitter adresini verdim facebook adresini boş bıraktım, gelirse gelir gelmezse gelmez. Formu ve bitcointalk başlığı.

Son olarak chat’te gördüğüm ve gerçekten neye ait olduğunu bilmediğim ve umursamadığım da bir form var. Başlığı Airdrop, form sadece ethereum adresi soruyor ve neyin airdropu onu bile yazmamışlar, zaten unutup duruyorum nelere başvurduğumu, bunu da doldurdum ve anında unuttum. Formu burada.

Bakalım bunları hiç beğenmedim, umarım ilerleyen saatlerde düzgün şeyler gelir de ekleme yaparım.

Fruit Coin Formu‘nu doldurun, formda yazan telegram adreslerine katılmak ve twitter adreslerini takip etmek zorunlu.

İki airdrop daha gelmiş, hemen yazıyım. İlki ethereum launch, ancak bir mecburiyet var bir şekilde onları duyurmanız veya tweet vs. atmanız gerekiyor. Açıkçası bu postun linkini yollayacağım kabul ederler veya etmezler kendileri bilir. Ethereum Launch Formu!

İkincisi ise Crypto Cash, pek bir olayı yok, hatta 2. raundmuş bu. Formu buradan.

Yine sadece bir form ile gelen Neo Gold airdropunu ekliyorum. Bitcointalk başlığı yok, sadece ethereum adresi istiyorlar. Buradan başvurun.

Bu airdropu beğendim, umarım gelmemezlik yapmaz. Siteleri çok iyi ayrıca satmayanlara 2. bir round da olacakmış. Web siteleri, form sitenin aşağı kısmında. Bu da Bitcointalk başlıkları.

About The Author

1 Comment

  1. soyad 29 Ekim 2017 at 15:56

    Airdrop adında airdrop bile var vay be! Ne günlere geldik admin 1 ayda böyle. Akıyo mübarek.

Leave A Response