Cumartesi, Nisan 20, 2019
Airdrop

Evet arkadaşlar bugün yavaş geçiyor derken iki tane airdrop çıkageldi.

BitcoinFire, başlığını bulamadım bitcointalkta ancak formu doldurmaya mani değil.

Ethereum Platinium bitcointalk başlığına bakabilirsiniz. Form burada. Formdaki bulunan twitter ve telegram adreslerine kayıt ve takip zorunlu.

Bitcoin red’den kazandığım paradan memnunum, umarım bunlar da benzer performans gösterirler.

Bu arada uyarmama rağmen özür dileyip ilk boşlukta tekrar kişisel telegramını paylaşan arkadaş dolayısıyla chat bölümünü dondurdum, arkadaşı bloklamama rağmen muhtemelen bir şekilde yine gelip aynı şekilde davranacaktır. Kullanıcıların kendisine tepki vermesini umuyorum. Önünü alamazsam eğer, chat bölümü olmadan devam edeceğiz hayatımıza.

Yeni bir airdrop daha geldi. Rydberg Web Sitesi‘nden gerekli başvuruyu yapabilirsiniz.

Bir başka airdrop 10m tokenının yapıcılarından geliyor. 10mtı token, telegrama üyelik ve form doldurulmasını istiyorlar.

Formları Telegramları ve Web Siteleri

Magic Token formu bir süredir varmış ama yeni gördüm. Proje hala aktif mi ondan bile emin değilim.

Geos bitcointalk başlığı 100 adet geos token veriyormuş.  Form burada. Düzgün bir mesaj atmanızı istiyorlar, atamıyorsanız atmayın, ban yemeyin boşuna 🙂

10m tokenın 2. airdropunu veya 10mtı airdropunu almak için bir şey daha gerekiyormuş. Ortalık karıştığından artık ne alacağımdan emin değilim neyse. Mercatox’tan üyelik açıyorsunuz, telegrama bana doge yollayın diyorsunuz sonra doge gelince mercatoxta 10mt ye oy verip ekran görüntüsü alıp size özel mesajla doge yollayan kişiye yolluyorsunuz. Sonra da doge’unu ona geri yolluyorsunuz. Açıkçası biraz ileri seviye şeyler, yapabilen yapsın yapamayan için malesef benden rehber çıkmaz şunun için 🙂

Hawala 2. round başladı. Form, bitcointalk id kısmına sadece rakam yazıyorsunuz 2113122 gibi.

About The Author

7 Comments

 1. sinan 26 Ekim 2017 at 13:38

  Temiz ve titiz çalışmanız için teşekkürler, sayfanızı ilk günden beri takip eden birisiyim, siteniz tertemiz spamsız kolay kullanımı olan bir site, geliştirmeleriniz devamını dilerim.

 2. outatime 26 Ekim 2017 at 13:52

  ben de kusura bakmayın boş bulunup o arkadaşa telegram sordum en son bahsettiği için. biraz daha bu konuları araştırdıkça pump dump işlerinin de multi hesaplarla başvuruların da etik olmadığını görüyorum. chatte çok dönüyor bu muhabbetler o yüzden toplu halde etik konusunda kendimizi kontrol etmemiz gerektiğini bu vesileyle hatırlayalım. zaten belli sayıda kişinin katılabildiği airdroplara multi hesaplarla katılmak, teşvik etmek, pump için uğraşmak da çok yanlış. sitenin admini levyashin'e bilgilendirmeleri için teşekkür ederim. referanslarda hep kendisinin linkini kullandım, bir hedefim var, o olduğu takdirde de kendisine siteden bağış da yapacağım çünkü fazlasıyla hak ediyor. dikkat çektiğiniz durumda da son derece haklısınız. emeğiniz için tekrar teşekkür ederim şahsım adına. bence tartışılması adına bir musibet iyiridr diyor, alacağınız karara saygı duyuyorum. iyi günler dilerim.

 3. Gürhan 26 Ekim 2017 at 13:58

  Rica ederim arkadaşlar, elimden geleni yapıyorum. Keyif aldığım sürece ve bir şeyler kazanabildiğimiz sürece de yapmaya devam edeceğim.

  Multi hesapla girmiyorum ama girene bir şey demem, bu herkesin kendi uğraşı ve kendi kararı. Bağış konusunda kendinizi sıkmayın, çok fazla istek ve soru geldi diye eklemiştim.

 4. pillimiyango 26 Ekim 2017 at 14:35

  İlgiyle takip ediyorum, verdiğiniz emekler ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

 5. samet 26 Ekim 2017 at 23:01

  Emeğinize sağlık

 6. samet 26 Ekim 2017 at 23:02

  Emeğinize sağlık

 7. bdivrik 27 Ekim 2017 at 20:56

  dostum bu adamlar zaten üç kağıt peşinde.yani bu ebtc eltc ethd falan zaten ortaya ürün koyma derdinde değil.artı olarak bunlara yatırım yapıp para harcayan adamda bir zahmet okusun bu kadar dandik projelere para yatırmasın.bunların etiği falan yok üç kağıttan projeye üç kağıt yapmanın etiğimi olur

Leave A Response