Perşembe, Ağustos 22, 2019
Airdrop

P4P – Oynadıkça Token Kazan!

*****
Ekleme: Sistem bayağı güzel çalışıyor. Mail adresinizi ve şifrenizi giriyorsunuz. Sonrasında oynadıktan sonra redeem diyor çıkıyorsunuz. 1 gün içinde size mail geliyor ve içerisinde bir dosya oluyor. O dosya ve şifrenizle myetherwallet’a girip, coinlerinize ulaşabiliyorsunuz. Sonrasında her oynadığınız ve redeem ettiğiniz 1 veya 2 gün sonra hesabınıza geliyor. 60-70 kişi oynadığından dolayı çok fazla token olmayacak piyasada. Oyun süreci bittikten sonra güzel para getirebilir.
*****

P4P, uzun adıyla play4privacy yeni çıkacak olan bir oyun platformu. Ancak kendisini diğerlerinden ayıran bir özelliği var. O da mining yönteminin Proof-Of-Play olması.

Proof of play nedir derseniz, daha önce olmayan bir şey onu söyleyebilirim. Bildiğiniz gibi mining’in çeşitli yöntemleri var. Klasik mining, pos mining (faiz modeli), dpos mining (en fazla oy alan kişilerin sadece mining yapabildiği sistem). Bazı deneysel modeller harici, bildiklerim bunlar.

Proof-of-play ise mining’i oyun oynamaya çevirmiş. Şöyle ki, site üzerinden oyun oynuyorsunuz, ne kadar iyi veya ne kadar kötü oynadığınızın hiç bir şekilde etkisi yok. 20 saniyede 1 adet token kazanıyorsunuz.

2017 ocak ayından beri geliştirilen bir proje olduğundan ciddiye alıp token biriktirmenizi öneririm. 2 ay sonra iyi değerde tokenınız olabilir. Hiç bir şey yapmıyorsanız 1 saat oynayıp kenara atın benden söylemesi.

Bu sistem sadece 27.09 – 27.10 arasında olacak ve 1 ay sürecek. Ayrıca günün her saati değil sadece üç saatinde oyun oynayıp token kazanabileceksiniz. Yani kaba bir hesapla bir kişinin 16.200 token kazanabilmesi mümkün. Ben kazanç listesine 1.000 token olarak ekleyeceğim. Bu da bir gün tam yapıp diğer günler ara sıra açmaya eşit olur diye düşündüm.

Buradan siteye girebilirsiniz. Yarından itibaren her gün Cest saat dilimine göre akşam 7’den 10’a kadar oynayabilmeniz mümkün (bize göre 18-21 arası). Sağ üstte play-now’a basınca çıkacak alanı da görebilirsiniz. Henüz üyelik açılmamış ancak açarlar herhalde. Bir ay bittikten sonra coinlerimizi topluca ethereum cüzdanımıza çekebilecekmişiz.

Herkese iyi oyun oynamalar 🙂

Cest saatinde hata yapmışım. Oyun bizim saatimize göre 20-23 arası oynanacakmış.

About The Author

5 Comments

 1. epoxe eternia 26 Eylül 2017 at 21:38

  Üye olmadan anonim oyananacakmış.

 2. iconedir 26 Eylül 2017 at 22:20

  bu da benden olsun 5$ değerinde BTB token
  https://www.bitbase.io/?rb=1781 (tabi ki referanslı:))

 3. Bitcoin Zamanı 27 Eylül 2017 at 12:11

  Teşekkürler link için. Üye oldum 50 BTB verdi. Bu ödemeyi nasıl alacağım ?

 4. soyad 28 Eylül 2017 at 00:36

  Hocam bu oyun tokeninin hesabımızı girerken etherdelta hesabımız olur mu ?

 5. Gürhan 28 Eylül 2017 at 09:10

  Ya ben bu oyunu da anlamadım, sonrasında tokenların nereye gittiğini de çözemedim. Yapanlar çok övmüşlerdi, süper bir şey yapıyoruz diye ama ortaya çıkan sonuç baya başarısız gibi. 2-3 gün sonra tekrar bakacağım.

Leave A Response