Perşembe, Ağustos 22, 2019
Airdrop

Morningstar – Ödeme Yöntemi — Değeri Belirsiz —

Şu ana kadar hep token airdropları paylaştım, ilk kez bir coin airdropu ile karşınızdayım. Morningstar coini faiz yöntemiyle artacak coinlerini dağıtıyor. 2.500 adet coin alabilmek mümkün, açıkçası bilgisayarlar wallet mezarlığına dönsün çok istemiyorum ama bu güzel bir fırsat gibi geldi.

Şimdi 2.500 coini nasıl elde edeceğiz.

İlk iş buradan cüzdanı indiriyoruz.

İndirdiğimiz cüzdanı bir klasöre çıkartıp çalıştırıyoruz ve recieve coins menüsüne tıklıyoruz. O girdiğimiz menüde bir adress yazar, o adress’i copy adress diyerek kopyalıyoruz, adress’i aldıktan sonra programı aşağıya alıp senkronize olmasına izin veriyoruz.

İlk olarak 1.000 coin için facebook adreslerine gidip sayfayı beğeniyoruz, sabit başlığı sayfamızda paylaşıyor ve altına yorum olarak yukarıda kopyaladığımız adresi yazıyor bir iki karakter boşluk bırakıp “IN PUPA MORTUS EST” yazıyoruz.

İkinci olarak 500 coin için bu twitter hesabını takip ediyorsunuz, bu tweet’i retweetliyoruz, bu sırada yorum olarak yukarıda aldığımız adress’i ve 1-2 boşluk bırakarak “IN PUPA MORTUS EST” yazıyoruz.

Son olarak kalan 1000 coin biraz daha zor ve ingilizce istiyor. bu adresten discord hesaplarına üye olup 300 puan toplayacak kadar milletle muhabbete giriyoruz ve 300 puanı topladıktan sonra grup adminine adresimizi mesajla yolluyoruz.

Toplam 2.500 coinimiz oluyor, sonra bunları satacak mıyız yoksa senelik %20 faiz ile çoğalmasını mı bekleyeceğiz bunu düşüneceğiz.


Son olarak bitcointalk başlıklarını da buradan inceleyebilirsiniz.

About The Author

1 Comment

  1. emre 17 Eylül 2017 at 19:39

    Facebookta beğenip paylaştım.Kısacası sayfadakiler ne yaptıysa yaptım.Henüz coin gönderilmedi.Otomatik değil de bunlarla ilgilenen kişi mi geri dönüş yapıyor gönderilme süresi ne kadar acaba ?

Leave A Response