Pazar, Mayıs 26, 2019
Airdrop
Sırasıyla şu ana kadar yapmış olduğum postların üzerinden hızlıca bir geçip güncelleme yapmak istedim.
İlk olarak wcx’ten başlayalım, beta süreci başlamak üzere, pre-ico satışları bitmiş ve 1 ekimdeki icosu bekleniyor artık. Eğer hala üye olmadıysanız 50 wcx token’ı için buradan üye olabilirsiniz.
Sıradaki ico’muz authorship. Şu ana kadar 2.350.000$ para topladılar, ico 9 gün içerisinde bitecek, ayırdıkları kampanya bütçesi o kadar bile dayanmaz, o yüzden hala üye olmadıysanız 75 ath token için son şanslar. Tokenlerin bittrex’te işlem göreceğini de ekleyeyim (bana ve bir çoğuna göre en iyi crypto borsası). Üye olmak için linkimiz.
Mavrochain malesef artık ulaşılamayan bir web sitesi, zaman zaman böyle durumlar olabiliyor. Ya fake oluyor, ya da proje çeşitli sebeplerden dolayı yatıyor ancak bir şey kaybetmedik.
Bir başka çok fazla güvenmediğim coinstarter’a gelelim. Ben açıkçası hayata geçmeyeceğini düşünüyorum bu projenin ama yine de üye olmadan geçmedim. Sonuçta verdikleri ödül çok yüksekti. Nitekim ödül düşürülmüş olsa bile hala 50$ değerinde 10 coinstarter token olarak gösteriliyor. Hala üye olmayanlar için linkimiz.
Proxycoin pahada en ağır gözüken airdropumuzdu. 500 ile 1500 arasında değişen prxy coinleri cüzdanımızda görmek için yapmamız gerekenleri söylemiştim. Şu an ico öncesi bazı ufak tefek ödüller dağıtıyorlar, bitcointalk kullanıcılarına. Açıkçası eğer her şey iyi giderse, daha aylar var bu coinleri paraya çevirebilmemize.
Datum pre-ico döneminde şu anda. Toplam 3600 civarında ethereum topladı bu da 1 milyon dolardan daha fazla ediyor. Ico’su 12’sinde başlayacak, tahminimce 1.5 ay gibi bir süre içerisinde satabileceğimiz datum tokenlarımız olur. Biraz datum buradan çeşitli görevleri yaparak biraz datum da buradan  sign up yaparak elde edebilirsiniz.
Postoken hala başvuru toplama süresinde ancak çok bir süresi kalmadı, daha önce çeşitli detayları vermiştim, yakında dağıtımı yapılacağını düşünüyorum. Sonrasında hemen bir exchange’de yer bulur, ama kesin bir süre veremiyorum.
Swiftdemand, paylaştığımda da çok inanmadığımı söylemiştim ama inanmamam ufak bir uğraşı ile puan toplamamı engellemiyor. Olur da 1 yıl sonra para eden bir şey olursa, üzülmektense günde 1 kez bir siteye girip tıklamayı tercih ederim ki geçen bir gün girmemiştim ertesi gün girmediğim günü de verdi. Belki biriktirip biriktirip alabiliyoruzdur. Linkine buradan ulaşabilirsiniz.
Qoinpro, yıllardır süren zahmetsiz bir faucet. Her gün birden fazla coini hesabınıza yatırıyor ancak malesef çok az yatırıyor. Yine de belli bir zaman geçtikten sonra toplamda belki bir şeyler kazandırabilir. Zaten sistemin güzelliği başta üye olup, bir daha hiç girilmesine gerek olmaması. Otomatik olarak her gün ne yatıracaksa, yatırıyor hesabınıza. Akmasa da damlar diyenler için linkimiz.
Icophile, yaptığı ethereum çekilişiyle ilgili bir bilgilendirme yapmadı ancak site hala aktif, bu kadar sessizlikten sonra bir şey dağıtacaklarını düşünmüyorum.
Nodum bir başka sessiz coin, sahibi post atmayı bilgi vermeyi tamamen bıraktı, projenin terk edildiğini düşünüyorum.
Son olarak geriye kaldı readcoin. Dün bir takipçimin uyarısıyla dağıtım yapıldığını öğrendim. Açıkçası bana 150 tane yatmış ama takipçim henüz alamamıştı. Rastgele mi dağıtıyorlar bir hata mı yaptı bilemiyorum ancak gelen tokenlarınızı görüntüleyebilmeniz için custom token ekliyoruz:
Contrat kısmına: 0x189C05C3C191015c694032E1b09C190D5DB3fb50

Symbol kısmına: RCN

Decimals kısmına: 8 


Bu bilgileri girdikten sonra ekle dediğimizde, bir hata yapmadıysak, coin geldiyse görünecektir.Ayrıca hesabınıza gelen giden tüm tokenları ve bakiyelerini görebilmek için de kontrol amaçlı
ethplorer adresini kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sağ üst köşeye ethereum adresinizi 
yazmak.Son olarak önümüzdeki dönem (zamanı belirsiz) dağıtacağım 0.20 eth’lik çekiliş için 
twitter adresimizdeki anketi yayınlamayı unutmayın.Herkese İyi Haftalar Dilerim.


About The Author

Leave A Response